Opony do pojazdów ciężarowych i autobusów

New content item

Przygotuj swoją flotę na spotkanie z przyszłością.

Słowenia: Eurotek

slovenia_MFP_1436

Założona w 1995 roku spółka Eurotek Trebnje d.o.o. jest wszechstronnym przedsiębiorstwem zajmującym się drogowymi przewozami towarów po całej Europie. Dysponując 250 pojazdami i 280 naczepami, obsługują ogólny transport towarowy dla najróżniejszych sektorów: np. papierniczego, tekstylnego, spożywczego czy paliwowego. Są również wyspecjalizowanym przedsiębiorstwem transportowym dla branży motoryzacyjnej, przewożąc samochody i części do nich. Ich cała flota pokonuje rocznie średnio 30 milionów km.


Zdaniem kierownika ds. utrzymania Damjana Robara ContiPressureCheckTM to dla nich idealne rozwiązanie, gdyż chcą zachować kontrolę w zakładzie.


Jak opisałby Pan klucz do sukcesu w Waszej działalności?

Racjonalizacja kosztów. W ciągu kilku ostatnich lat włożyliśmy mnóstwo wysiłku w ograniczenie zużycia paliwa, regularną konserwację pojazdów i przyczep, ograniczenie kar za niezgodnośc pojazdów z przepisami, edukację kierowców w zakresie korzystania z aktywnego tempomatu itp.


Dlaczego zainteresowaliście się systemem monitorowania ciśnienia w oponach?

Po przejęciu przez nowego właściciela zrobiliśmy wiele w sprawie opon, do czego zmusiła nas racjonalizacja działalności. Mając własnych pracowników, za cel postawiliśmy sobie samodzielne sprawdzanie opon. Dlatego system ContiPressureCheckTM jest dla naszej floty idealnym rozwiązaniem. Przynosi on takie korzyści jak kontrola w czasie rzeczywistym, informacje w czasie rzeczywistym, idealne zużywanie się opon oraz zużycie paliwa. Dzięki doskonałej prezentacji nie było żadnych wątpliwości co do systemu.


Co się Panu teraz podoba w systemie ContiPressureCheckTM? Jakie są według Pana najważniejsze korzyści?

System jest niezwykle przydatny ze względu na zdalny monitoring w czasie rzeczywistym, możliwość zdalnego kontrolowania floty i natychmiastowego ostrzegania, co znajduje odzwierciedlenie przede wszystkim w zużyciu paliwa. Nie trzeba już czekać na przyjazd pojazdu do warsztatu w celu sprawdzenia wszystkich parametrów. Najważniejszą korzyścią są wyższe przebiegi bez niepotrzebnych przestojów.


Jak system ContiPressureCheckTM pomógł Wam usprawnić działalność?

System stanowi wielką pomoc w realizacji celu strategicznego naszej firmy, którym jest racjonalizacja kosztów.

slovenia-eurotek-quote
slovenia_MFP_1457

Co poleciłby Pan system ContiPressureCheck?

Tak (albo i nie, bo wolałbym nie dzielić się tajemnicą naszego sukcesu).


Jak oceniłby Pan interakcję z pracownikami firmy Continental?

Jak dotąd nasza współpraca przebiega bezproblemowo.


Jakie korzyści przynosi Wam firma Continental oraz jaki jest jej wkład w Wasz sukces, np. poprzez opony, bieżnikowanie, usługi?

Wkład w naszą działalność stanowi kompleksowa obsługa. Począwszy od opon po kontrolę ich ciśnienia i temperatury.


Jakieś dodatkowe uwagi?

Oby tak dalej.