Opony do pojazdów ciężarowych i autobusów

New content item

Przygotuj swoją flotę na spotkanie z przyszłością.

Portugalia: Horatotal Transportes

Paulo Maia, from HTT – Hora Total Transportes

Paulo Maia z HTT (Horatotal Transportes) zaświadczył o doświadczeniu firmy w korzystaniu z systemu monitorowania ciśnienia w oponach firmy Continental: korzyściach i niezwykłym impulsie dla działalności flotowej.

 

Czym jest HTT? Na czym polega Wasza działalność?

HTT to firma przewożąca towary w każdym rodzaju ruchu, krajowym i międzynarodowym, oferująca też usługę przesyłek ekspresowych. 


Jaka jest tajemnica sukcesu HTT?

Podstawą sukcesu firmy HTT są trzy główne filary: Personel, klienci i zmodernizowany sprzęt. Dbamy o nasz personel i robimy, co w naszej mocy, by zapewnić mu najlepsze warunki pracy. W naszej codziennej pracy skupiamy się na klientach, przewidujemy ich potrzeby i spełniamy ich wymagania. Nasza flota liczy około trzech lat i spełnia wszystkie warunki bezpiecznej i komfortowej podróży.


Jakie korzyści dostrzegliście w systemie monitorowania ciśnienia w oponach?

W naszej działalności liczy się każda sekunda. Nasze ciężarówki jeżdżą na okrągło i jeden niespodziewany postój niesie ze sobą nieprzewidywalne konsekwencje. Z drugiej strony, skoro każda nasza ciężarówka przejeżdża średnio 25 000 km miesięcznie, oszczędność paliwa jest dla firmy przedmiotem szczególnej troski. Kluczowym parametrem opony jest dla nas zużycie paliwa. Przy stawiających wysokie wymagania cenach paliw musimy starać się być bardziej wydajni i efektywni, a rozwiązanie TPMS firmy Continental jest ważnym narzędziem, które pomaga nam w osiągnięciu naszych celów. 

Paulo Maia, from HTT – Hora Total Transportes

Jakie są opinie Pana współpracowników/pracowników (np. kierownika floty, kierownika warsztatu, kierowcy) korzystających z systemu ContiPressureCheckTM/ContiConnectTM?

Bardzo, bardzo pozytywne. Kierowcy, którzy mają już ten system, bardzo go lubią. Daje on kierowcy pewność, że jego opony mają odpowiednie ciśnienie i ostrzega go o każdym potencjalnym problemie, np. stopniowej utracie powietrza, która może doprowadzić do całkowitej awarii opony. Zaletą dla niego jest sam fakt, że po przekręceniu rano kluczyka w stacyjce zobaczy, że wszystkie opony są sprawne i wie, że jeśli coś złego dzieje się z oponami, system go natychmiast ostrzeże.


Jak oceniłby Pan interakcję z pracownikami firmy Continental?

Jeśli chodzi o relacje zawodowe pomiędzy naszą firmą i pracownikami firmy Continental, mogę powiedzieć tylko, że zawsze podchodzili oni do HTT w sposób niestrudzony i z pełnym zaangażowaniem, aby zapewnić jak największe korzyści/przebiegi, niezmiennie zaspokajając potrzeby i oczekiwania firmy.

 

Jakie korzyści przynosi Wam firma Continental oraz jaki jest jej wkład w Wasz sukces?

Dla HTT Continental nie jest dostawcą, lecz partnerem. Zawsze pełna dostępność pracowników handlowych i technicznych firmy Continental.

portugal-quote