Opony do pojazdów ciężarowych i autobusów

Przepisy zimowe 2019/2020

Przepisy zimowe

ContiPressureCheck™

Doświadczenia z eksploatacji systemu ContiPressureCheck™.

Sieckendiek Germany

Sieckendiek, Niemcy

"Brak przestojów spowodowanych problemami z ogumieniem"

"Od czasu zamontowania w naszych pojazdach systemu ContiPressureCheck nie doświadczyliśmy żadnych przestojów związanych z awariami ogumienia – jesteśmy całkowicie przekonani o jego skuteczności i szczerze go polecamy. Według nas nie ma absolutnie żadnych wad."

Stefan Rinker, Kierownik w firmie Fritz Sieckendiek GmbH & Co. KG

cpc-testimonials-devereux

Devereux, Wielka Brytania

“Tuż po zamontowaniu systemu, wykrył on ubytek ciśnienia w jednej z opon. Dzięki temu mogliśmy odpowiednio wcześniej zareagować i dokonać naprawy. W ten sposób zaoszczędziliśmy dużą kwotę, która w innym wypadku byłaby przeznaczona na zakup nowej opony. Można zaryzykowac stwierdzenie, że koszty systemu zwróiciły się w momencie wykrycia pierwszego potencjalnego problemu.”

Jimmy Savage, Kierownik Warsztatu, Devereux Transport

cpc-testimonials-wj-roadmarkings

WJ Roadmarkings, Wielka Brytania

“System ContiPressureCheck nie tylko daje kierowcy pewność, że ciśnienie we wszystkich oponach jest właściwe, ale także informuje go o potencjalnych problemach, takich jak powolna utrata powietrza, która może doprowadzić do całkowitego zniszczenia opony.

Dzięki otrzymanemu odpowiednio wcześnie ostrzeżeniu, możemy podjąć odpowiednie działania, a tym samym uniknąć kłopotów i kosztów związanych z awarią ogumienia.” 

Scott Logan, Kierownik ds. Transportu i Szef Warsztatu, WJ Roadmarkings

Transport Gheeraert, Belgia

“Od kiedy stosujemy system ContiPressureCheck, odnotowaliśmy znaczny spadek kosztów paliwa, liczby przebitych opon oraz wydatków związanych z obsługą ogumienia. Oszczędność czasu i pieniędzy nie jest jedyną korzyścią, którą odnotowaliśmy - obecnie oferujemy naszym klientom wyższy poziom niezawodności obsługi. Cały system jest bardzo prosty w montażu i eksploatacji. Do jego pozostałych zalet należy też niższa emisja CO2, a także wyższy poziom bezpieczeństwa kierowców, towarów i pojazdów, dzięki ograniczonej liczbie eksplozji ogumienia.” 

Peter Gheeraert, Właściciel, Transport Gheeraert