Opony do pojazdów ciężarowych i autobusów

Przepisy zimowe 2019/2020

Przepisy zimowe

Segment People

Doświadczenia z eksploatacji opon Continental do autobusów i autokarów.

Sieckendiek Germany

Sieckendiek, Niemcy

"Dla nas najbardziej liczy się to, aby nasi pasażerowie dotarli do celu podróży bezpiecznie i na czas. Dlatego też przykładamy tak ogromną uwagę do bezpieczeństwa i jakości naszej floty autobusów. Dotyczy to również wysokiej jakości ogumienia. Nowe opony Conti Coach spełniają nasze surowe wymagania: zapewniają niezwykle wysoki komfort jazdy, doskonałe własności jezdne i charakteryzują się niskim poziomem hałasu – nasi klienci również doceniają wszystkie te parametry."

Ingo Kehl, Dyrektor Zarządzający Sieckendiek GmbH & Co. KG

PVG Salzwedel, Niemcy

"...bezpieczna i sprawiająca mnóstwo przyjemności jazda..."

"Większość naszych pasażerów stanowią dzieci w wieku szkolnym, więc bezpieczeństwo jest dla nas absolutnym priorytetem. Ponieważ lokalne drogi charakteryzują się różnym stanem nawierzchni, zaś śnieg i lód jest z nich usuwany później niż na głównych szlakach lub wcale, opony zimowe są niezbędne. Nasi kierowcy potwierdzają, że poziom przyczepności, jaki oferują opony HSW Scan umożliwia w warunkach zimowych bezpieczną i sprawiającą mnóstwo przyjemności jazdę."

Verkehrs AG Freiburg, Niemcy

"...doskonała kontrola podczas hamowania i precyzja układu kierowniczego..."

"Stosujemy opony zimowe, by zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa naszym pasażerom, kierowcom i pojazdom.  Poziom komfortu, jaki oferują opony zimowe - zarówno na nawierzchni suchej, jak i mokrej - nie różni się od parametrów modelu HSU1. Cenimy sobie również doskonałą kontrolę podczas hamowania i precyzję układu kierowniczego."

Wricke Touristik, Niemcy

"...pozytywne opinie pasażerów..."

"Ze względu na bezpieczeństwo, jeszcze przed wejściem w życie zmian kodeksu drogowego, często stosowaliśmy opony zimowe w naszych autokarach. Symbol płatka śniegu umieszczony na  bocznej ścianie opony HDW Scandinavia, przykuwał uwagę naszych pasażerów od których otrzymaliśmy i nadal otrzymujemy mnóstwo pozytywnych opinii."