Opony do pojazdów ciężarowych i autobusów

New content item

Gdzie zużycie paliwa spotyka się z najwyższymi osiągami.

Praca i kariera

Continental AG – Wysoka jakość wymaga wysokiej efektywności

Continental Career - Let your ideas shape the future

Systemy hamowania, napęd, systemy podwozi oraz komponenty, oprzyrządowanie, rozwiązania inforozrywkowe, elektronika samochodowa, opony czy elastomery – to tylko część naszej szerokiej palety produktów. 

Continental - innowacyjny, międzynarodowy, dynamiczny 

Continental to organizacja technologiczna, nakierowana na innowacyjność oraz jednen z największych na świecie dostawców dla branży motoryzacyjnej. Firma zatrudnia obecnie około 200 tysięcy pracowników w 53 krajach, a wartość zawartych przez nią przedwstępnych umów sprzedaży wyniosła w 2014 roku ponad 34,5 miliarda euro.

W ciągu ostatnich lat Continental dynamicznie się zmieniał, rozwijając się na całym świecie, co było po części zasługą przejęć, które pozwoliły jeszcze bardziej umocnić pozycję firmy na globalnym rynku. Wszystkie doświadczenia zebrane w trakcie naszego rozwoju utwierdziły nas w przekonaniu o ogromnej roli jaką odgrywa kultura korporacyjna w naszej firmie. Coraz większe znaczenie w naszych działaniach mają też takie zagadnienia jak zrównoważony rozwój, innowacje oraz rozwój przynoszący zyski.

Continental kształtuje przyszłość mobilności 

Continental czyni mobilność bardziej bezpieczną, wygodniejszą i bardziej przyjazną dla środowiska. Dzięki naszemu doświadczeniu, naszym produktom i usługom, a także bliskiej współpracy z klientami jazda samochodem staje się bezpieczniejsza, bardziej komfortowa i sprawia więcej radości. Opracowywane przez Continental produkty, technologie i procedury przekładają się na trwalszą i lepszą mobilność. 

Kluczem do sukcesu są nasi pracownicy 

Jedną z najmocniejszych stron firmy Continental są jej pracownicy oraz ich zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu. Dbając o przyjazne warunki pracy, firma wspiera ich indywidualny rozwój, a także wynagradza kwalifikacje, wykształcenie, jak również elastyczność i lojalność. Continental nie szczędzi środków na stałe ulepszanie miejsc pracy we wszystkich obszarach działalności firmy. Wartością priorytetową dla Continental jest równość szans niezależnie od wieku, pochodzenia, płci, wyznania, rasy czy orientacji seksualnej.

Continental jako pracodawca 

Nasza marka jako pracodawcy wyraża wartości ważne dla Continental: innowacyjność, międzynarodowość, pasję i sukces.

Tutaj dowiesz się więcej o Continental jako pracodawcy.