Opony do pojazdów ciężarowych i autobusów

New content item

Przygotuj swoją flotę na spotkanie z przyszłością.

Business Unit

Dział opon do pojazdów użytkowych

Dział Opon do Pojazdów Użytkowych, oferujący szeroką gamę ogumienia do ciężarówek, autobusów i pojazdów specjalistycznych, koncentruje się na klientach prowadzących działalność komercyjną. Nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem oferowanych przez nas opon oraz usług towarzyszących - ostatecznym celem jest zaoferowanie klientom kompleksowych rozwiązań z zakresu profesjonalnego zarządzania ogumieniem.

Czytaj więcej

Centrala i zakłady produkcyjne

article_66w_image1

Jesteśmy jednym z największych na świecie producentów opon do ciężarówek, autobusów oraz pojazdów dostawczych. Nasze biura oraz zakłady produkcyjne są zlokalizowane w wielu miejscach na całym świecie.

Czytaj więcej

Życie zawodowe

Dział Opony do Pojazdów Użytkowych nieustannie się rozwija. Naszą drogę ku przyszłości wyznaczają nowe strategie, jak również nowe produkty i technologie.

Czytaj więcej

Historia

Image

Niemiecka firma Continental rozwija się nieustannie przez cały okres swojej działalności - podobnie jak jej Jednostka Biznesowa odpowiedzialna za Opony do Pojazdów Użytkowych. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej ponad 140 latom owego intensywnego rozwoju.

Czytaj więcej

Używamy plików cookie w celu zapewnienia jak największego komfortu korzystania z naszej witryny internetowej. Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej lub zmienić ustawienia plików cookie w swojej przeglądarce.