Opony do pojazdów ciężarowych i autobusów

stage_image

Dla mediów

Sieć Conti360° z nowym menedżerem

27/04/2017

Łukasz Tymoszczuk od marca 2017 roku pełni funkcję menedżera zarządzającego Conti360° Fleet Services w Continental Opony Polska. Zastąpił na tym stanowisku Łukasza Puchałę, który został menedżerem nadzorującym sieć Best Drive.

 

Łukasz Tymoszczuk związany jest z branżą motoryzacyjną od 20 lat. Karierę w Continental rozpoczął w 2006 roku, gdzie początkowo pracował, jako przedstawiciel handlowy, a następnie pełnił obowiązki sales area managera nadzorującego procesy sprzedaży opon i usług serwisowych na rynku polskim. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za rozwój sieci Conti360° Fleet Services oraz podnoszenie jakości obsługi kontrahentów Continental. 

W Continental pracuję od ponad 10 lat i przez ten czas zdobyłem bezcenne doświadczenie, jako przedstawiciel handlowy w regionie północno-zachodnim Polski. Conti360° to najstarsza sieć pomocy awaryjnej dla opon w Europie i znak najwyższej jakości, dlatego dołożę wszelkich starań aby oferowane usługi pozostały na najwyższym poziomie. Moim celem jest także zacieśnienie relacji z serwisami zrzeszonymi w sieci Conti360° Fleet Services, by jak najlepiej reagować na zmieniające się potrzeby klientów flotowych powiedział Łukasz Tymoszczuk, menedżer sieci Conti360° Fleet Services w Continental Opony Polska.

 

O sieci Conti360° Fleet Services

Conti360° Fleet Services to usługa zapewniająca flotom doradztwo zakupowe, serwis oraz kontrolę ogumienia działająca w Polsce od 2010 roku. W ciągu 7 lat do programu dołączyło ponad 240 serwisów oponiarskich, które wyróżniają się profesjonalną obsługą oraz zaangażowaniem w rozwiązywanie niestandardowych problemów klientów flotowych. Continental na podstawie corocznego audytu przeprowadzonego wśród klientów flotowych należących do programu oraz w oparciu o wyniki oceny współpracy warsztatów z klientami, wyłania najlepsze serwisy oponiarskie w regionach handlowych firmy w Polsce.

 

Program Conti360° Fleet Services jest kontynuacją sieci ContiEuroService – pierwszej tego typu inicjatywy w Europie, a obecnie zapewnia fachową pomoc i serwis ogumienia w 25 krajach na terenie Europy.

Kontakt
Ewa Ostapczuk

PR Manager

Continental Opony Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16c

02-092 Warszawa