Opony do pojazdów ciężarowych i autobusów

stage_image

Dla mediów

Nowy marketing manager w Continental

16/01/2018


Z początkiem roku stanowisko marketing managera opon użytkowych w Continental Opony Polska objęła Marta Oknińska.

 

Marta Oknińska z branżą oponiarską jest związana od ponad 8 lat. Od 2012 roku swoją karierę zawodową rozwija pracując w Continental Opony Polska. Przez ostatnie 3 lata była Retail Marketing Managerem i odpowiadała za rozwój sieci serwisów BestDrive, wdrożenie rebrandingu sieci oraz działania marketingowe, ze szczególnym naciskiem na działania w e-commerce.

 

Do jej obowiązków jako marketing managera opon użytkowych będzie należało planowanie oraz wdrażanie strategii marketingowej, a także nadzorowanie projektów komunikacyjnych marek opon ciężarowych należących do koncernu Continental, takich jak: Barum, Uniroyal, Semperit, czy Matador. 

 

Oknińska zastąpiła Marcina Cywińskiego, który objął funkcję managera ds. sprzedaży opon specjalistycznych i na nowo utworzonym stanowisku będzie odpowiadał za rozwój segmentu radialnych opon rolniczych oraz ogumienia przeznaczonego do maszyn OTR Radial.

 

Marta Oknińska jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku nauki polityczne. Ukończyła także studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku project management. Interesuje się literaturą przygodową oraz podróżami.

Kontakt
Ewa Ostapczuk

PR Manager

Continental Opony Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16c

02-092 Warszawa