Opony do pojazdów ciężarowych i autobusów

stage_image

Dla mediów

Nowe zadania Marcina Cywińskiego w strukturach Continental

24/01/2018


Z dniem 1 stycznia 2018 roku Marcin Cywiński objął funkcję managera ds. sprzedaży opon specjalistycznych w Continental Opony Polska. Na nowo utworzonym stanowisku będzie odpowiadał za rozwój segmentu radialnych opon rolniczych oraz ogumienia przeznaczonego do maszyn OTR Radial.

 

Marcin Cywiński rozpoczął pracę w Continental Opony Polska w 1999 roku w dziale logistyki, od początku specjalizując się w oponach do pojazdów użytkowych. Konsekwentnie rozwijał swoją karierę w strukturach firmy, aby w 2005 roku objąć stanowisko marketing managera w dziale opon użytkowych, na którym odpowiadał za planowanie i wdrażanie strategii marketingowej oraz nadzorował projekty komunikacyjne marek opon ciężarowych należących do koncernu Continental (Continental, Semperit, Uniroyal, Barum a później również Matador). W styczniu 2018 roku objął stanowisko w strukturach Continental Speciality Tires, na którym będzie odpowiadał za rozwój biznesu nowoczesnych opon rolniczych i klasy OTR.

 

Oferowanie specjalistycznego ogumienia wymaga fachowej wiedzy i doradztwa, które pozwolą naszym Klientom wybrać odpowiedni model opony do maszyny rolniczej lub budowlanej. Dlatego moim priorytetem na nowym stanowisku będzie zbudowanie strategii sprzedaży opon specjalistycznych oraz rozwój tego rynku w Polsce. Jestem przekonany, że moje wieloletnie doświadczenie oraz wiedza zdobyte w strukturach Continental zarówno w kraju, jak i za granicą w dziale opon użytkowych ułatwią mi realizację tego zadania powiedział Marcin Cywiński, manager ds. sprzedaży w Continental Opony Polska.

 

Continental posiada ponad 70-letnie doświadczenie w produkcji opon rolniczych. Pierwsza opona do holowników została wyprodukowana już w 1928 roku, natomiast do 2004 roku opony radialne produkowano w czeskiej miejscowości Otrokovice. W 2017 roku Continental wprowadził do oferty pierwsze opony radialne premium – Tractor70 oraz Tractor85 – przeznaczone do maszyn i pojazdów rolniczych.

Kontakt
Ewa Ostapczuk

PR Manager

Continental Opony Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16c

02-092 Warszawa