Opony do pojazdów ciężarowych i autobusów

stage_image

Dla mediów

Continental z Drive Solution Managerem

29/11/2017


Krzysztof Otrząsek objął funkcję menedżera ds. rozwiązań cyfrowych w Continental Opony Polska. Na nowo utworzonym stanowisku będzie odpowiedzialny za rozwój oraz wdrażanie inteligentnych rozwiązań cyfrowych dla opon do ciężarówek, autobusów i pojazdów specjalistycznych zarówno na rynku polskim, jak i w krajach nadbałtyckich.

 

Krzysztof Otrząsek to menedżer z wieloletnim doświadczeniem łączącym sprzedaż, marketing i nowe technologie. Zanim dołączył do Continental Opony Polska, pracował w branzy telekomunikacyjnej, gdzie współtworzył dział sprzedaży B2B. Wcześniej zarządzał jednym z najnowocześniejszych salonów sprzedaży IT w Polsce. Otrząsek jest absolwentem Informatyki na Uniwersytecie Śląskim. Interesuje się zagadnieniami związanymi z Internetem Rzeczy i Big Data. Prywatnie jest miłośnikiem biegów górskich. 

Rozwiązania cyfrowe dla flot transportowych

Continental oferuje firmom transportowym, narzędzia usprawniające pracę managerów flotowych, bez względu na rodzaj oraz zasięg prowadzonej przez nich działalności oraz wielkości posiadanego parku samochodowego. Przykładem takiego zaawansowanego technologicznie rozwiązania jest system wspomagający zarządzanie flotą ContiConnect, który współpracuje z systemem ContiPressureCheck – systemem bezpośredniego pomiaru ciśnienia oraz temperatury we flocie pojazdów użytkowych.

 


Przyszłość branży zależy w głównej mierze od rozwoju rozwiązań, które zapewnią nie tylko optymalizację, ale przede wszystkim automatyzację procesów związanych z transportem. Moim zadaniem będzie zarządzanie projektami cyfrowymi dla opon ciężarowych oraz rozwijanie nowych technologii, które ułatwią i usprawnią transportowanie osób i ładunków – powiedział Krzysztof Otrząsek, menedżer ds. rozwiązań cyfrowych w dziale opon użytkowych Continental Opony Polska.  

 

 

Krzysztof Otrząsek pełni funkcję menedżera ds. rozwiązań cyfrowych od początku września 2017 roku. 

Kontakt
Ewa Ostapczuk

PR Manager

Continental Opony Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16c

02-092 Warszawa