Opony do pojazdów ciężarowych i autobusów

stage_image

Dla mediów

Continental przyznał nagrody Fair Play

18/06/2015

Continental, międzynarodowy dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, po raz drugi nagrodził serwisy sieci Conti3600 Fleet Services, przyznając wyróżnienia Fair Play. Otrzymały je warsztaty, które oprócz świadczenia najwyższej jakości usług serwisowych, wykazywały szczególne zaangażowanie w obsługę i rozwiązywanie problemów klientów.

 

Celem przyznawania nagród Fair Play przez Continental jest wyróżnienie serwisów, których działania znacząco wykraczają poza zakres ich standardowych obowiązków. Nagrody są potwierdzeniem przestrzegania w serwisie ogólnie przyjętych zasad kultury, etyki i profesjonalizmu w relacjach z klientami flotowymi. 

Nagrody Fair Play otrzymali:  

  • oddział łódzki firmy Moto Budrex w regionie centralnym
  • serwis Unigum, oddział w Grudziądzu, w regionie północno-wschodnim
  • SAF Holland w regionie północno-zachodnim
  • serwis Litwiński w regionie południowo-wschodnim (zwycięzca po raz drugi w regionie)

Podział na regiony został ustalony na podstawie podziału sprzedażowego obszarów, w których operują regionalni menedżerowie sprzedaży Continental.

 

„Efektywne prowadzenie biznesu w branży oponiarskiej to nie tylko dbałość o utrzymywanie płynności finansowej przedsiębiorstwa. Liczy się przede wszystkim indywidualne podejście do klientów oraz wysoka jakość obsługi. Profesjonalne podejście pozwala na budowanie zaufania klientów flotowych, a ponadto stanowi ważny element uzyskiwania przewagi konkurencyjnej firm” – powiedział Łukasz Puchała, menedżer sieci Conti360o w Continental Opony Polska. 

O usłudze Conti360o Fleet Services

Mając świadomość złożoności operacji związanych z zarządzaniem ogumieniem – od wyboru opon, przez kontrolę i obsługę awarii, po utylizację – Continental przygotował modułową ofertę, dzięki której flota może dopasować zarówno zasięg, jak i przedmiot usługi do swoich potrzeb.

Usługa Conti360° Fleet Services dostępna jest w Austrii, Belgii, Czechach, Danii, we Francji, w Niemczech, we Włoszech, w Polsce, na Słowacji, w Hiszpanii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Turcji, Irlandii oraz na Węgrzech.

Kontakt
Ewa Ostapczuk

PR Manager

Continental Opony Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16c

02-092 Warszawa