Opony specjalnego przeznaczenia

stage_image_digital-solution

Systemy cyfrowe

ContiPressureCheck ™ OE Integracja czujnika

image-cpc-oe-integration

Integracja z Twoim pojazdem

System ContiPressureCheck można łatwo zintegrować z pojazdem. Różne narzędzia umożliwiają wyświetlanie na żywo danych, dotyczących ciśnienia i temperatury w oponach.


ContiPressureCheck może być montowany w traktorach, wózkach wysokiego składowania, ładowarkach, pojazdach AGV, ciągnikach samolotowych ushback, wywrotkach, wózkach bramowych, podnośnikach pneumatycznych i przyczepach.

Integracja OE

Zintegrowany ContiPressureCheck oferuje możliwość wyświetlania danych bezpośrednio na wyświetlaczu w kabinie kierowcy za pośrednictwem systemu telematycznego pojazdu. Sprawdź, czy Twój pojazd nadaje się do integracji ContiPressureCheck w kabinie.

Integracja telematyki

System ContiPressureCheck można łatwo zintegrować z systemami telematycznymi. Daje to możliwość podglądu danych ciśnienia i temperatury w czasie rzeczywistym, a także otrzymywania alertów w czasie rzeczywistym.

Astrata
astrata_logo

„Bezproblemowa integracja danych ContiPressureCheck z rozwiązaniem Astrata ciagle pozwala nam zapewniać bezpieczny, zrównoważony i opłacalny transport i logistykę w niezawodny, prosty i niedrogi sposób.” - Mark Warner, dyrektor zarządzający Astrata Europe

frameLOGIC
frameLOGIC_Logo

frameLOGIC to firma dostarczająca rozwiązania informatyczne z zakresu zarządzania flotą i pracownikami mobilnymi.

KomTeS Chrudim
KomTeS Chrudim

"KomTeS Chrudim zajmuje się monitorowaniem pojazdów za pomocą GPS. Oferuje śledzenie pojazdów, pomiar zużycia paliwa w czasie rzeczywistym oraz tworzenie elektronicznej książki przejazdów, monitoringu czynności pojazdów, komunikację z nawigacją Garmin, tworzenie zapytań elektronicznych, odczytywanie i ocenianie danych z tachografu (ERTA), odczyt danych z magistrali CAN, optymalizację tras dystrybucji, monitorowanie kontenerów i przyczep, ocenę stylu i ekonomiczną jazdę.”

LOSTnFOUND
LOSTnFOUND Logo

Ekonomiczne rozwiązania wielokrotnego zdobywcy nagrody w dziedzinie telematyki.

MixTelematics
Mix telematics logo

„Połączenie informacji ContiPressureCheck z bogatą, praktyczną inteligencją telematyczną MiX zapewnia znaczne korzyści w zakresie bezpieczeństwa, oszczędności operacyjne i spokój ducha podczas operacji transportowych”. - Steve Coffin, dyrektor ds. Marketingu i operacji, MiX Telematics Europe

Ruptela
Ruptela

Ruptela opracowuje sprzęt, oprogramowanie i produkty programowe do śledzenia GPS i dostarcza rozwiązania telematyczne dla transportu. Sprzęt Ruptela jest w pełni zintegrowany z ContiPressureCheck, aby zapewnić lepsze korzyści dla użytkownika.

Seyir Mobil
SEYİR MOBİL VEKTÖREL

„Precyzyjne raportowanie danych ContiPressureCheck pomaga obniżyć koszty zarządzania flotą i umożliwia bezpieczne i efektywne zarządzanie operacjami” - Yakup Küçük, dyrektor generalny Seyir Mobil.

TachoEasy
TachoEasy

ContiPressureCheck firmy Continental jest idealnym uzupełnieniem naszego systemu telematycznego.