Opony specjalnego przeznaczenia

stage_image_digital-solution

System Cyfrowego

Monitoringu Ogumienia

TWOJA OPONA. NASZA MISJA.

Innowacyjne i połączone usługi to podstawa mobilnej przyszłości - w całym łańcuchu dostaw. Coraz więcej firm korzysta w transporcie towarów z rozwiązań cyfrowych. W Continental łączymy naszą wiedzę z zakresu opon z rozwiązaniami cyfrowymi, tak, by Twoja opona była bardziej bezpieczna, trwała i wydajna. 

ContiConnect i ContiPressureCheck to oferta cyfrowego monitorowania opon dla pojedynczych pojazdów i flot. Systemy używają czujnika zamontowanego po wewnętrznej stronie opony, który stale mierzy ciśnienie i temperaturę wewnątrz opony.

Dzięki ContiLogger, Continental oferuje w branży OTR możliwość przeprowadzenia badań terenowych za pomocą telemetrii opon i pojazdów. Pozwala to na zmniejszenie kosztów operacyjnych i optymalizację wykorzystania pojazdów.

Czym jest cyfrowy monitoring opon?

Monitorowanie ciśnienia w oponach (TPMS) zastępuje ręczne, rutynowe czynności związane z utrzymaniem opon - automatycznym, cyfrowym monitoringiem opon, który kontroluje wybrane parametry.

Produkty i Rozwiązania

ContiPressureCheck™

article_66w_image1

Monitoring pojedynczego pojazdu - zapewnia śledzenie ciśnienia i temperatury w oponach, nawet gdy pojazd jest w ruchu.

Czytaj więcej

ContiConnect™

ContiConnect (1)

Monitoring dla flot - za pośrednictwem portalu internetowego ContiConnect™ możesz śledzić dane dotyczące ciśnienia i temperatury w oponach dla całej floty.

Czytaj więcej
Jak sprawić, by opona była inteligentna?

Nasze rozwiązania cyfrowe wykorzystują czujnik, montowany na wewnętrznej ścianie opony. Mierzy on stale ciśnienie i temperaturę w środku opony.

0
Longer casing life
0
Longer tread life
0
Increase in fuel efficiency

Koszt całkowity

Dzisiejsza sytuacja ekonomiczna zmusza  operatorów flot wózków widłowych do myślenia o tym jak zaoszczędzić na rachunkach za wymianę opon. Program całkowitego kosztu posiadania (TCO) firmy Continental jest doskonałą odpowiedzią na te wyzwania. Koncentruje się na obniżaniu kosztów operacyjnych i maksymalizacji zwrotu z inwestycji.