Opony specjalnego przeznaczenia

Z szacunkiem dla Ziemi

Rozwiązania, którym możesz zaufać.

Heart & Soil

Bycie rolnikiem to coś więcej niż praca. To życiowa misja, mająca na celu zrobienie wszystkiego, co tylko możliwe, aby uzyskać jak najlepsze zbiory. Podstawą sukcesu jest tutaj ziemia oraz, co równie istotne, całkowite oddanie się jej. Do tej pracy należy podejść z szacunkiem dla Ziemi.

Tworzymy pomost pomiędzy pasją, doświadczeniem oraz wiedzą rolników. Nikt nie ma tak bliskiego kontaktu z ziemią, jak rolnik, który nie tylko wie, co jest potrzebne i właściwe, ale wyczuwa to intuicyjnie.

Nasze opony odzwierciedlają doświadczenie oraz pełne poświęceń życie zawodowe rolników. Kampania z szacunkiem dla Ziemi dotyczy obu stron, zarówno rolnika, jak i firmy Continental. Continental jest partnerem, który zna wymagania oraz potrzeby rolników i spełnia je - na wspólnym gruncie.


Rolnictwo uprawiane z szacunkiem dla Ziemi

Ziemia pod naszymi stopami to miejsce, w którym rozgrywa się wielki cykl życia. To ona zapewnia nam pożywienie, zmieniając się wraz z pogodą i porami roku. Cykl ten powtarza się każdego roku, bez końca.

Nikt nie zrozumie tego zjawiska lepiej niż rolnicy. Bez ich pasji nie byłoby zadbanych pól, zasianych nasion ani zbiorów. W zależności od warunków atmosferycznych i pór roku, rolnik może uzyskać różne efekty swojej pracy. Przezwyciężając żywioł natury każdego dnia, człowiek staje się siłą napędową rolnictwa, czyniąc wszystko, co w jego mocy, aby zebrać swoje.

W Continental myślimy tak samo. Podobnie jak rolnicy, czerpiemy dumę z poszanowania praw natury i naszej determinacji, aby stawić im czoła. Nasze partnerstwo z rolnikami zaczyna się od miłości do ziemi, ponieważ nasze opony stykają się z nią dłużej niż cokolwiek innego na polu. Poświęcając czas na rozmowę z rolnikami, rozumiemy nie tylko ziemię, ale i ludzi, którzy z nią pracują.

Nasi inżynierowie z nieustającym oddaniem opracowują opony, które towarzyszą rolnikom w każdych warunkach - przez błotniste pola, podczas ulewnego deszczu, na kamienistych ścieżkach, czy też w upalnym słońcu.

W pełni angażują się w proces opracowywania nowych opon, które są trwalsze, bardziej wydajne, mniej szkodliwe dla upraw i zapewniają wygodniejszą pracę. Tak jak rolnik stanowi jedność z naturą, tak my stanowimy jedność z rolnikami. Sprawiamy, że koła pracują w sposób wydajny, niezawodny oraz komfortowy - a wszystko to z szacunkiem dla Ziemi.

Lousado – podatny grunt dla rozwoju innowacji

Innowacja jest gruntem, na którym rozwijają się nasze najnowocześniejsze rozwiązania, dlatego też zdecydowaliśmy się na zrealizowanie ogromnej inwestycji w naszym nowym zakładzie produkcyjnym w Lousado w Portugalii.

Zakład ten stale się rozwija: dzięki najnowocześniejszej technologii, nasza oferta wciąż się poszerza, a my możemy jeszcze wydajniej służyć rolnikom.

A skoro o tym mowa, chcielibyśmy przedstawić nasze nowe produkty: Tractor70 szeroką  oponę o dużej powierzchni styku i maksymalnej przyczepności - oraz Tractor85 wytrzymałą, wszechstronną oponę, która porusza się płynnie i komfortowo, zarówno podczas jazdy przez pola, jak i wzdłuż drogi.