Opony specjalnego przeznaczenia

stage_image

Multi Purpose Tires

Opony MPT

Opony wielozadaniowe - przeznaczone do trudnych warunków pracy

Opony MPT firmy Continental stanowią kombinację opon przemysłowych, rolniczych, ciężarowych i terenowych połączonych w jedną oponę radialną.

Opony te są specjalnie zaprojektowane do użytku zarówno na drogach utwardzonych jak i  nieutwardzonych, przeznaczone do trudnych warunków pracy. Elastyczny karkas i szeroki zakres ciśnienia powietrza w oponie  sprawiają, że opony MPT mogą być wykorzystywane w każdych warunkach pracy i na każdej nawierzchni.

Opony wielozadaniowe Continental wykazują wyjątkowe właściwości antypoślizgowe i doskonałą przyczepność na wszystkich nawierzchniach. Dzięki tym samoczyszczącym oponom bez problemu przebrniesz przez tereny pokryte śniegiem, lodem, piaskiem, błotem i gliniastą ziemią. Dodatkowo będziesz mógł przewozić duże ładunki przy zachowaniu wysokiej prędkości, a wszystko to za sprawą wzmocnionej stalowej stopki, mocnych ścian bocznych i elastycznej konstrukcji karkasu.

Ze względu na ich zdolność do radzenia sobie z nieprzewidywalnymi warunkami pracy, opony te są często używane w pojazdach ratowniczych i pojazdach wielofunkcyjnych. Nasze opony MPT są również idealne do zastosowań w sektorze budowlanym, utrzymania dróg i uniwersalnego zastosowania; sprawdzają się w małych maszynach do robót ziemnych, ciężarówkach, pojazdach myśliwskich, kompaktowych ładowarkach i innych niewielkich maszynach budowlanych.

Opony wielofunkcyjne.

Elastyczny karkas i szeroki zakres ciśnienia powietrza w oponie  sprawiają, że opony MPT mogą być wykorzystywane w każdych warunkach pracy i na każdej nawierzchni.

Cechy i korzyści:

  • Wytrzymałość, wysoce elastyczny karkas
  • Run-flat system - opona z funkcją jazdy bez powietrza
  • Nadają się do stosowania w połączeniu z układami centralnego pompowania
MPT - MultiPurposeTires