Opony specjalnego przeznaczenia

With Heart & Soil

Agricultural Tires

Z szacunkiem dla Ziemi

Heart & Soil

Bycie rolnikiem to coś więcej niż praca. To życiowa misja, mająca na celu zrobienie wszystkiego, co tylko możliwe, aby uzyskać jak najlepsze zbiory. Podstawą sukcesu jest tutaj ziemia oraz, co równie istotne, całkowite oddanie się jej. Do tej pracy należy podejść z szacunkiem dla Ziemi.

Tworzymy pomost pomiędzy pasją, doświadczeniem oraz wiedzą rolników. Nikt nie ma tak bliskiego kontaktu z ziemią, jak rolnik, który nie tylko wie, co jest potrzebne i właściwe, ale wyczuwa to intuicyjnie.

Nasze opony odzwierciedlają doświadczenie oraz pełne poświęceń życie zawodowe rolników. Kampania z szacunkiem dla Ziemi dotyczy obu stron, zarówno rolnika, jak i firmy Continental. Continental jest partnerem, który zna wymagania oraz potrzeby rolników i spełnia je - na wspólnym gruncie.

Zbieranie plonów.

Ziemia pod naszymi stopami to miejsce, w którym rozgrywa się wielki cykl życia. To ona zapewnia nam pożywienie, zmieniając się wraz z pogodą i porami roku. 

Czytaj więcej

Technologia, innowacyjność opony rolniczej Continental

Patent-pending N.flex© technology

Każdy rolnik ma coś, co czyni go wyjątkowym. Dzięki opatentowanej technologii N.flex, opony Continental również są jedyne w swoim rodzaju. W naszej nowoczesnej fabryce w Lousado opracowaliśmy nowy typ nylonowego karkasu. 

Czytaj więcej

Tractor70

tire_image1

„Szanuj glebę dzięki wytrzymałej oponie, która delikatnie się z nią obchodzi”.

Czytaj więcej

Tractor85

Tractor85

„Ciesz się wygodną jazdą z wytrzymałym towarzyszem”.

Czytaj więcej

Używamy plików cookie w celu zapewnienia jak największego komfortu korzystania z naszej witryny internetowej. Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej lub zmienić ustawienia plików cookie w swojej przeglądarce.