Opony specjalnego przeznaczenia

Zbieranie plonów.

Rozwiązania, którym możesz zaufać.

Soil provides nurture and nourishment, changing with the weather and the seasons. 

Rolnictwo uprawiane z szacunkiem dla Ziemi

Ziemia pod naszymi stopami to miejsce, w którym rozgrywa się wielki cykl życia. To ona zapewnia nam pożywienie, zmieniając się wraz z pogodą i porami roku. Cykl ten powtarza się każdego roku, bez końca.

Nikt nie zrozumie tego zjawiska lepiej niż rolnicy. Bez ich pasji nie byłoby zadbanych pól, zasianych nasion ani zbiorów. W zależności od warunków atmosferycznych i pór roku, rolnik może uzyskać różne efekty swojej pracy. Przezwyciężając żywioł natury każdego dnia, człowiek staje się siłą napędową rolnictwa, czyniąc wszystko, co w jego mocy, aby zebrać swoje.

W Continental myślimy tak samo. Podobnie jak rolnicy, czerpiemy dumę z poszanowania praw natury i naszej determinacji, aby stawić im czoła. Nasze partnerstwo z rolnikami zaczyna się od miłości do ziemi, ponieważ nasze opony stykają się z nią dłużej niż cokolwiek innego na polu. Poświęcając czas na rozmowę z rolnikami, rozumiemy nie tylko ziemię, ale i ludzi, którzy z nią pracują.

Nasi inżynierowie z nieustającym oddaniem opracowują opony, które towarzyszą rolnikom w każdych warunkach - przez błotniste pola, podczas ulewnego deszczu, na kamienistych ścieżkach, czy też w upalnym słońcu.

W pełni angażują się w proces opracowywania nowych opon, które są trwalsze, bardziej wydajne, mniej szkodliwe dla upraw i zapewniają wygodniejszą pracę. Tak jak rolnik stanowi jedność z naturą, tak my stanowimy jedność z rolnikami. Sprawiamy, że koła pracują w sposób wydajny, niezawodny oraz komfortowy - a wszystko to z szacunkiem dla Ziemi.

Lousado

Continetal's new production plant in Lousado, Portugal

Lousado – podatny grunt dla rozwoju innowacji

Innowacja jest gruntem, na którym rozwijają się nasze najnowocześniejsze rozwiązania, dlatego też zdecydowaliśmy się na zrealizowanie ogromnej inwestycji w naszym nowym zakładzie produkcyjnym w Lousado w Portugalii.

Zakład ten stale się rozwija: dzięki najnowocześniejszej technologii, nasza oferta wciąż się poszerza, a my możemy jeszcze wydajniej służyć rolnikom. 

A skoro o tym mowa, chcielibyśmy przedstawić nasze nowe produkty: Tractor70 szeroką  oponę o dużej powierzchni styku i maksymalnej przyczepności - oraz Tractor85 wytrzymałą, wszechstronną oponę, która porusza się płynnie i komfortowo, zarówno podczas jazdy przez pola, jak i wzdłuż drogi.

Używamy plików cookie w celu zapewnienia jak największego komfortu korzystania z naszej witryny internetowej. Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej lub zmienić ustawienia plików cookie w swojej przeglądarce.