Opony specjalnego przeznaczenia

With Heart & Soil
With Heart & Soil
The robust allrounder.
The new standard for all applications
Agricultural Tires

With Heart & Soil

Bringing home the harvest together.
Tractor70

The robust allrounder.

Tractor85

The new standard

Z sercem i ziemią

Czas zbiorów. Rozwiązania, którym możesz zaufać. Dzielimy zamiłowanie rolników do gleby, ponieważ nasze opony dotykają jej przez cały dzień, każdego dnia. 

Opony do ciągników

Każdy rolnik ma coś, co czyni go wyjątkowym. Dzięki technologii N.flex objętej zgłoszeniem patentowym, opony Continental również są jedyne w swoim rodzaju. W naszej nowoczesnej fabryce w Lousado opracowaliśmy nowy typ nylonowego karkasu, dzięki któremu nasze opony są solidniejsze i bardziej okrągłe.

Stale zwiększająca się populacja i wzrastające zapotrzebowanie na uprawy rolne sprawia, że zapotrzebowanie na wydajne opony rolnicze jest coraz większe. W tej dziedzinie mamy wieloletnie doświadczenie jako wiodący producent.

Thorsten Bublitz, Kierownik Linii Biznesowej dla opon rolniczych

Opony wielofunkcyjne (MPT)

Są one specjalnie zaprojektowane do użytku na drogach utwardzonych oraz nieutwardzonych, z silnym naciskiem na trudne warunki. Elastyczny karkas i szeroki zakres ciśnień pompowania umożliwiają szybką jazdę zarówno na drogach, jak i nierównym terenie. 

Używamy plików cookie w celu zapewnienia jak największego komfortu korzystania z naszej witryny internetowej. Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej lub zmienić ustawienia plików cookie w swojej przeglądarce.