Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

stage_image1_lg

Opony od Continental

SportContact™ 6

Thrilling safety.

tire_image1

Samochód osobowy

Lato

Sport

SportContact™ 6

Bezpieczeństwo na każdej drodze. Kontrola przy każdej prędkości.

Skrót faktów

Zaprojektowane do samochodów sportowych i o wysokich osiągach.

  • Mieszanka Black Chili to maksymalna przyczepność we wszystkich kierunkach, to najwyższa przyjemność z jazdy
  • Maksymalna kontrola, to początek nowej ery w rozwoju wzoru bieżnika 
  • Aralon350™, nowe, adaptacyjne, hybrydowe opasanie, które  pozwala na maksymalną stabilność przy prędkości nawet 350 km/h
Start
tire_image1

Właściwości technologiczne

Krótsza droga hamowania we wszystkich warunkach pogodowych.

Nowy składnik mieszanki Micro Flexibility Compound zapewnia optymalne połączenie pomiędzy oponą i nawierzchnią. Daje to gwarancję lepszego przyspieszenia i krótszą drogę hamowania zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach, a także na suchej i mokrej nawierzchni.

Start

Technologia Force Vectoring to lepsza transmisja mocy przez wzór bieżnika. Maksymalna kontrola to początek nowej ery w jego rozwoju.

Złożona struktura bloków bieżnika w części barkowej umożliwia znakomite przenoszenie sił bocznych podczas wchodzenia w zakręty. Innowacyjna konstrukcja Macro Bloków zapewnia bezpieczeństwo i maksymalną kontrolę podczas pokonywania zakrętów na granicy przyczepności. Wzmocniony kształt centralnego żebra oraz wewnętrznych bloków bieżnika daje lepsze przeniesienie sił poprzecznych.

Start

Aralon350™ nowe, adaptacyjne, hybrydowe opasanie, które  pozwala na maksymalną stabilność przy prędkości nawet 350 km/h.

Nowoczesna, zaawansowana technologia Aralon350™ pozwala na bezpieczną jazdę jazdę przy prędkości nawet 350 km/h. Unikalne połączenie materiałów sprawia, że opasanie Aralon 350 jest sztywniejsze w porównaniu ze „standardowym” opasaniem hybrydowym, dzięki czemu pozwala zachować stabilny kontur opony przy prędkościach do 350 km/h.

Start

Ta strona używa cookies, aby  Dowiedz się więcej