Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

Na plażę przyjechał samochód rodzinny z oponami ContiSeal™.

Przebita opona może
pokrzyżować plany.

A może nie?

CONTISEAL™ USZCZELNIA 80% PRZEBIĆ, DZIĘKI CZEMU MOŻESZ SPOKOJNIE JECHAĆ NA WAKACJE

A boy with an inflatable tire on a summer holiday

Autoodpowiedź na maile ustawiona: "Jestem na urlopie". Telefon służbowy: wyłączony. Walizka: spakowana. Samochód: zatankowany, sprawdzony i gotowy do drogi. 

Po wyjechaniu w trasę, natychmiast przechodzisz w tryb wakacyjny. Nic nie stanie między Tobą a Twoim zasłużonym wypoczynkiem. A może jednak?

Wystarczy jeden gwóźdź, pęknięta butelka lub szczególnie ostra skała, aby zakończyć podróż. Te przedmioty mogą nie wyglądać groźnie na drodze, ale mogą szybko uszkodzić Twoją oponę. Zepsuć Twój wakacyjny entuzjazm i zmusić do zmiany planów, jeśli nie masz zapasowej opony.

Dzięki ContiSeal™ możesz wyruszyć na urlop bez obawy o przebicie opony. Ta innowacyjna technologia opon natychmiast uszczelnia przebicia, dzięki czemu możesz jechać dalej - na plażę, do basenu lub gdziekolwiek indziej, tam gdzie zaprowadzi Cię wyobraźnia.

Sprawdzone i przetestowane: Zobacz ContiSeal™ w akcji

Start
contiseal_movieImage
 

Obejrzyj ContiSeal™ w akcji, gdy testujemy opony samouszczelniające na torze testowym Contidrom.

Małe przebicie może być wielkim kłopotem. A może też nie być.

Korzyści z ContiSeal™: Wymiana opony zajmuje czas. Zwłaszcza, jeżeli będziesz to robić samodzielnie. Zajmie Ci to około 30 minut. Będziesz musiał poświęcić jeszcze więcej czasu, jeśli będziesz musiał zaczekać na pomoc z warsztatu samochodowego. 


W takim przypadku, najlepszym wyjściem jest opona z naszą technologią ContiSeal™. Dzięki niej dotrzesz do celu bez konieczności wymiany opony.

Gwóźdź może naprawdę zepsuć ci wakacje. Chyba, że nie może.

A boy taking an inflatable tire out of a car with ContiSeal™ tires

ContiSeal™ to proste rozwiązanie, na wydarzenie, które pozornie nie ma większego znaczenia, a które może stwarzać duże problemy. 

Przejechałeś nad gwoździem w drodze na plażę? Nie martw się! Przejechałeś przez potłuczone szkło na drodze? Twoja opona już uszczelniła przebicie! Trafiłeś na ostry kamień na drodze? ContiSeal™ już się tym zajęło!

Nie musisz natychmiast zmieniać opony, szukać pobliskiego warsztatu lub czekać na pomoc drogową. Po prostu kontynuuj jazdę, pomimo przebitej opony. 

KAŻDA OPONA JEST TAKA SAMA. CHYBA, ŻE NIE JEST.

ContiSeal™ tire with puncture vs. deflated standard tire

Na każdej drodze, może znaleźć się, coś tak malutkiego jak gwóźdź, kawałek szkła czy ostry kamień, który uszkodzi bieżnik Twojej opony. Nawet przebicie o średnicy mniejszej niż 5 mm może doprowadzić do szybkiej utraty ciśnienia powietrza i spowodować uszkodzenie opony. Przy normalnych oponach może to poważnie zakłócić Twoje plany na wakacje.


CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Cross-section of a ContiSeal™ tire punctured by a nail

Jak działa technologia opon ContiSeal™?

Lepka warstwa uszczelniająca, naprawia uszkodzenia bieżnika o średnicy do 5 mm. Zatrzymuje ona powietrze wewnątrz, utrzymuje napompowaną oponę i samochód w ruchu. Działa natychmiastowo, nawet jeśli przedmiot, który przebił oponę zostanie usunięty.

Jak prowadzić samochód z oponami ContiSeal™?

Technologia ta nie ma wpływu na właściwości jezdne opon ani na prowadzenie samochodu w normalnych warunkach. Zalecany jest jednak system monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS).

Jak należy postępować po uszkodzeniu opony ContiSeal™?

Po przebiciu opony można kontynuować jazdę z nieograniczoną prędkością. Nie ma konieczności zatrzymywania się w celu wymiany opony, ale należy jak najszybciej zlecić specjaliście jej sprawdzenie, aby zapobiec dalszym uszkodzeniom.

Jak mogę znaleźć opony z technologią ContiSeal™?

Opony ContiSeal™ są wyraźnie oznaczone symbolem na ścianie bocznej i są kompatybilne ze wszystkimi powszechnie dostępnymi felgami. Są one montowane, wymieniane i używane jak wszystkie standardowe opony.Znajdź innowacyjne opony z technologią ContiSeal™ do swojego samochodu

Nie możesz kontrolować tego, co dzieje się po drodze. Chyba, że możesz.