Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

stage_image1_lg

Switch now to summer tires from Continental.

Brabus

Historia sukcesu – Brabus i Continental.

Image

1. Wyzwania

 

Niezwykłe osiągi i bezkresna moc – bez uszczerbku dla komfortu

Każdy supesamochód firmy BRABUS szczyci się najlepszymi w klasie osiągami — czy będzie to smart-BRABUS Ultimate 112 o mocy 112 KM, Viano V8 o mocy 425 KM, GL 63 biturbo o mocy 650 KM czy nawet Rocket o mocy 800 KM i niewiarygodnym momencie obrotowym 1100 Nm (elektronicznie ograniczonym). Jednak nawet jego „dostępne od ręki” auta tuningowe przewyższają ofertę producentów samochodów.

Image

Szeroka gama różnych pojazdów w połączeniu z ogromną mocą generowaną przez dodatkowe akcesoria, które podnoszą masę, poddają wykorzystywane opony szczególnie wysokim wymaganiom dotyczącym parametrów i trwałości.

Image

2. Osiągi

 

Wysokie osiągi przez cały czas – zawsze odpowiednie ogumienie

Własne wydziały produkcyjne pozwalają firmie BRABUS osiągnąć niespotykaną w tej branży pionową penetrację. Wymagania jakościowe stawiane przez firmę BRABUS własnym rozwiązaniom, komponentom i produktom wyznaczają standardy w branży motoryzacyjnej.

Image

Dzięki firmie Continental BRABUS zyskał partnera technologicznego, który posiada zarówno dogłębną wiedzę o wytwarzaniu sportowych produktów z wyższej półki, jak również pasję i kompetencje w zakresie technologii i osiągów.

Te dwie firmy łączą siły przy opracowywaniu i testowaniu najnowszych opon Conti SportContact. Celem jest rozwój technologii i produkcja opon klasy premium o wysokich parametrach i oznaczeniu ZR (>240 km/h), które zawsze wyznaczają standardy pod względem precyzji kierowania i skuteczności hamowania. Efektem jest bezpieczne i sportowe prowadzenie.

Image
Image

3. Sukces

Postęp techniczny łączy się z konstruktywną dyskusją na najwyższych obrotach i pomocnym wkładem na wszystkich etapach procesu rozwoju produktu. Wszystko to jest osiągane bez zapominania o wspólnym celu, którym są dające się opanować wysokie osiągi w każdym zakresie prędkości, niezależnie od klasy pojazdu. Współpraca pomiędzy firmami BRABUS i Continental jest wyjątkowa. Jej efekty są imponujące. Aby zagwarantować, że tak będzie również w przyszłości, firmy te zawarły na targach IAA 2011 umowę o współpracę.