Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

stage_image1_lg

Końcowe odliczanie

Końcowe odliczanie

Oto jak Continental zmienia przyszłość codziennej jazdy.

Continental jest pionierem bezpieczeństwa na drodze od prawie 150 lat. Dziś przenosi swoje działania w zakresie bezpieczeństwa na wyższy poziom: prezentując Wizję Zero.

Start

Opony do pojazdów hybrydowych i elektrycznych pomagają ograniczyć emisję CO2.

Jako jeden z największych na świecie ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa firma Continental wyznaczyła sobie ambitny cel do zrealizowania w trzech kolejnych etapach: zaczynając od najkrótszej drogi hamowania po wyeliminowanie ofiar śmiertelnych, wyeliminowanie urazów i wyeliminowanie wypadków. I ma ku temu dobre powody. Tylko Continental zna cały proces hamowania w najdrobniejszych szczegółach – od pedału po oponę.

Bezpieczeństwo na drodze zaczyna się w miejscu styku opony z nawierzchnią. Znana ze swej wyjątkowo dogłębnej znajomości problematyki opon firma Continental podnosi poziom bezpieczeństwa na drogach całego świata od ponad wieku. Dlatego chcemy poinformować jak największą liczbę kierowców o korzyściach dla bezpieczeństwa z używania zaawansowanych technologicznie opon o prawidłowym ciśnieniu powietrza i odpowiedniej wysokości bieżnika.

Poza innowacyjnymi produktami oponiarskimi Continental Automotive Group ma na swoim koncie przełomowe technologie, które można dziś spotkać w większości nowoczesnych samochodów: np. ABS, ESC i EBA. A to dopiero początek.
W związku z trwającymi pracami nad rozwojem inteligentnego samochodu możliwość realizacji Wizji Zero staje się większa niż kiedykolwiek.

Continental z dumą dzieli się swą kompleksową wiedzą w zakresie kluczowych technologii służących dalszej poprawie bezpieczeństwa na drodze – wytyczając szlak do realizacji Wizji Zero.


Bezpieczne ulice – długa droga do wyeliminowania śmierci w wypadkach komunikacyjnych.

Continental jest partnerem w globalnej kampanii „Stop the Crash” organizacji NCAP.