Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

stage_image1_lg

Sponsorowanie piłki nożnej

Bezpieczna droga na mecz.

UEFA EURO 2016™ – bezpiecznie do celu z Continental.

Rozpoczęło się już odliczanie do największego europejskiego święta piłki nożnej – UEFA EURO 2016TM. Continental, jako oficjalny sponsor mistrzostw, z dumą uczestniczy w tym fascynującym wydarzeniu zapewniając bezpieczny transport wszystkim boiskowym rywalom. 

UEFA_2016

Nasze zadanie: bezpiecznie dowieźć wszystkich i wszystko do celu.

Bez względu na to czy panuje nieznośny upał, czy leje ulewny deszcz. Bez względu na to, czy droga jest szeroką autostradą, czy też lokalnym szlakiem - Continental  dowiezie dobrą zabawę na wszystkie areny sportowych zmagań bezpiecznie i na czas. Od kibiców, po piłkarzy i sędziów: wszyscy dotrą na stadion korzystając z pojazdów wyposażonych w opony Continental. Wszystkie autokary obsługujące turniej UEFA EURO 2016™ będą posiadały ogumienie naszej marki. Dzięki nim gwiazdy bezpiecznie dotrą na mecz, każdego dnia iw każdych warunkach.

Idealne połączenie: Continental i futbol

Prowadzone na najwyższym poziomie rozgrywki i piłkarskie i firma Continental są nierozerwalnie połączone ze sobą już od przeszło dekady - zarówno relacjami sponsorskimi, jak i wspólną pasją do jakości, wspaniałymi osiągnięciami, bezpieczeństwem i zasadami fair play. Bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych celów, zarówno dla firmy Continental, jak i dla futbolu. A bezpieczny transport liczy się szczególnie podczas mistrzostw UEFA Euro 2016™.


Dodatkowe informacje dotyczące sponsorowania rozgrywek piłkarskich przez firmę Continental.