Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

stage_image1_lg

Sponsorowanie piłki nożnej

Sponsoring piłki nożnej

Piłkarski partner na lata.

Nasze zaangażowanie w promowanie piłki nożnej na całym świecie jest coraz większe. Po raz pierwszy zaczęliśmy wspierać wydarzenia piłkarskie w 1995 roku, jako sponsor Ligi Mistrzów. 

sponsoring_02-Image

Continental od zawsze był kojarzony z umiejętnym łączeniem pozytywnych emocji sportowych oraz kwestii bezpieczeństwa. Podobnie jak w piłce nożnej, ważne są dla nas zapierające dech w piersiach osiągi i strategia. Obszar sponsoringu Continental obejmuje drużyny narodowe, kluby, najlepsze na świecie ligi piłkarskie, a także rozgrywki takie jak eliminacje i finały Mistrzostw Europy UEFA oraz oczywiście Mistrzostwa Świata FIFA. Continental od zawsze był kojarzony z umiejętnym łączeniem pozytywnych emocji sportowych oraz kwestii bezpieczeństwa. Podobnie jak w piłce nożnej, ważne są dla nas zapierające dech w piersiach osiągi i strategia. Obszar sponsoringu Continental obejmuje drużyny narodowe, kluby, najlepsze na świecie ligi piłkarskie, a także rozgrywki takie jak eliminacje i finały Mistrzostw Europy UEFA oraz oczywiście Mistrzostwa Świata FIFA. 

Ale dla nas liczą się nie tylko mecze na szczycie w piłce nożnej mężczyzn. Jako jedni z pierwszych aktywnych sponsorów futbolu kobiet wspieramy wiele żeńskich drużyn ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Irlandii, które trenują tę dyscyplinę sportową do niedawna zdominowaną przez mężczyzn. 

sponsoring_04-Image

Co więcej, od 2013 roku polski oddział Continental wspiera jako sponsor główny Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Ponadto firma od pięciu lat jest też głównym sponsorem lokalnych rozgrywek i wpiera najlepsze drużyny piłkarskie złożone z wychowanków domów dziecka z całej Polski.

Robimy to wszystko z jednego powodu – stała obecność firmy Continental w światowym futbolu to wyraz naszej pasji i miłości do sportu. W 2005 roku uruchomiliśmy piłkarską platformę pod adresem www.contisoccerworld.com, na której gromadzimy informacje na temat naszego zaangażowania w promocję futbolu, a także najważniejsze piłkarskie wiadomości.

Na przykład wszystko, co trzeba wiedzieć o UEFA EURO 2016™ we Francji, gdzie odbędzie się kolejne wielkie święto światowego futbolu. Pomagamy piłce nożnej trafić na stadiony.

sponsoring_05-Image

ContiWarmUp

Jednym ze sposobów na to, jak bezpiecznie trafić na stadion, jest właściwa rozgrzewka. ContiWarmUp to specjalny program treningowy, „rozruch” przed meczem, który umożliwi osiągnięcie optymalnej temperatury – tak jak dzieje się to w świecie opon. Program opracowany we współpracy z wieloma znanymi trenerami piłkarskimi pokazuje, jak przeprowadzić bezpieczną rozgrzewkę, która zapobiegnie kontuzjom w trakcie gry.

Przystąp zatem do bezpiecznych piłkarskich zmagań – razem z firmą Continental. 

Nasz globalny sponsoring w skrócie.


sponsoring_05-Image
Więcej informacji