Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

Stage_image_Sponsoring_and_partnerships

Sponsoring i partnerstwa

 

Czy to pieszo, na rowerze czy samochodem: aby rozwijać nasze wartości, takie jak bezpieczeństwo i innowacyjność, stawiamy na silne i niezawodne partnerstwo wszędzie tam, gdzie najwyższe wymagania stawiane są technologii i jakości naszych produktów.

Wspólnie z naszymi partnerami chcemy zachwycić Państwa naszą pasją do wydajności:

Partnerstwo w motoryzacji

About Extreme E – The electric car racing series


Extreme E

Continental jest partnerem i założycielem serii Extreme E na lata 2019 i 2020, nowej serii wyścigowej wyznaczającej nowe standardy w zakresie wydajności i bezpieczeństwa eMobility.

Czytaj więcej.

Partnerstwo w bieganiu

adidas

Nasze opony i podeszwy butów do biegania wymagają bezpiecznego kontaktu z podłożem. Od ponad dziesięciu lat jesteśmy oficjalnym dostawcą gumowych podeszew dla adidas, aby umożliwić sportowcom osiąganie doskonałości.

Czytaj więcej.

HAJ Marathon Hannover

Continental jest partnerem corocznej imprezy biegowej w Hanowerze od 2013 roku. Zapał do biegania wśród pracowników rośnie: co roku coraz więcej biegaczy rozpoczyna bieg ze wszystkich naszych oddziałów na całym świecie.

Partnerstwo w kolarstwie

Tour de France

Jesteśmy oficjalnym partnerem Tour de France - najtrudniejszego wyścigu rowerowego na świecie.  Jako jeden z pięciu głównych partnerów tego wydarzenia, Continental będzie dobrze widoczny podczas całego tournee. 

Czytaj więcej.

Partnerstwo w piłce nożnej

Hannover 96

Continental jest wyłącznym partnerem firmy Hannover 96. Związki firmy Continental z Hannover 96 sięgają lat 50-tych XX wieku, kiedy to dla firmy Continental pracowało dwóch zawodników z zespołu mistrzowskiego z 1954 roku. Jesteśmy oficjalnym partnerem od 2003 r., a w 2012 r. zobowiązanie to zostało rozszerzone do statusu wyłącznego partnera. Udane partnerstwo zostało przedłużone do 2023 roku.

Znajdź opony do Twojego samochodu

Najszybsza droga do idealnej opony.
Wyszukiwarka Sprzedawcy