Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

stage_image

Dla mediów

Continental na pierwszym miejscu w rankingu „Marka Nr 1” portalu „Wybór Kierowców”

09/07/2020

  • Continental, firma technologiczna i producent opon klasy premium, zdobył pierwsze miejsce w rankingu „Marka Nr 1” (edycja 2020) w kategorii „Opony samochodowe” niezależnego portalu motoryzacyjnego „Wybór Kierowców”.


W tegorocznym badaniu satysfakcji w branży motoryzacyjnej „Marka Nr 1” (wcześniej jako program „Wybór Kierowców”) Continental został uznany za najlepszą markę oponiarską według opinii polskich kierowców. Ogumienie Continental już po raz trzeci zajmuje pierwszą pozycję w rankingach niezależnego portalu motoryzacyjnego „Wybór Kierowców”. W latach 2018 i 2019 Continental dwukrotnie otrzymał tytuł najbardziej polecanego przez Polaków producenta opon.


„Bardzo się cieszymy, że opony Continental już po raz trzeci są tak wysoko oceniane przez polskich kierowców, którzy codziennie pokonują małe i duże dystanse i dokładnie wiedzą, które ogumienie najlepiej odpowiada ich potrzebom” – mówi Ewa Ostapczuk, PR & Marketing Communications Manager w Continental Opony Polska. „Opony marki Continental są dopasowane do każdego stylu jazdy oraz do zróżnicowanych warunków pogodowych, dzięki czemu zapewniają komfort i wysokie bezpieczeństwo o każdej porze roku. Szeroka gama produktów Continental odpowiada na oczekiwania każdego nabywcy: dla osób preferujących dynamiczny styl jazdy dobrym wyborem będą opony SportContact™ 6, dla oszczędnych i dbających o poszanowanie środowiska kierowców, którzy przestrzegają zasad ecodrivingu – opony EcoContact™ 6, a dla tych, którzy cenią komfort jazdy i precyzyjne prowadzenie – opony PremiumContact™ 6, które wielokrotnie zwyciężały w niezależnych testach i rankingach zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Dla kierowców decydujących się na ogumienie całoroczne także mamy bardzo dobry produkt w tym segmencie – opony AllSeasonContact™, które również zdobyły liczne nagrody w testach. Doskonałą jakością opon Continental kierowcy mogą cieszyć się bardzo długo, gdyż na nasze produkty oferujemy 7-letnią gwarancję od daty zakupu” – dodaje Ewa Ostapczuk.

Ewa Ostapczuk, PR & Marketing Communications Manager w Continental Opony Polska

Ewa Ostapczuk, PR & Marketing Communications Manager w Continental Opony Polska


W tegorocznej edycji badania opinii polskich kierowców „Marka Nr 1” użytkownicy wypełnili ponad 100 tysięcy ankiet. W rankingu producentów opon samochodowych zestawiono 30 marek oferujących opony zarówno klasy premium, jak i klasy średniej oraz opony budżetowe.


Niezależny program badania satysfakcji w branży motoryzacyjnej „Marka Nr 1” (wcześniej jako program „Wybór Kierowców”) działa od 2013 roku. Projekt inspirowany jest znanymi na całym świecie programami J.D. Power, Driver Power oraz Consumer Report. Na podstawie zbieranych przez cały rok głosów czytelników portalu „Wybór Kierowców” wybierane są najlepsze marki w 9 kategoriach, w tym – w kategorii „Opony samochodowe”. Celem programu jest wsparcie konsumentów w dokonywaniu właściwych decyzji zakupowych.


Więcej informacji o rankingu „Marka Nr 1”: www.wyborkierowcow.pl

Kontakt
Ewa Ostapczuk

PR & Marketing Communications Manager
Continental Opony Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16C
02-092 Warszawa