Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

stage_image

Media Services

Nowy Dyrektor w Continental Opony Polska

17/10/2016

Nowy Dyrektor w Continental Opony Polska

Continental – międzynarodowy dostawca branży motoryzacyjnej – poinformował, że Dariusz Wójcik został powołany na stanowisko zastępcy Dyrektora Generalnego. W ramach powierzonych obowiązków będzie wspierać dr Piotra Zielaka, Dyrektora Generalnego Continental Opony Polska, który od 1 lipca 2016 pełni także funkcję Dyrektora Generalnego w organizacji Continental Adria pnevmatike d.o.o.

 

,,Powołanie Dariusza na stanowisko zastępcy Dyrektora Generalnego to kolejny krok w umacnianiu naszej pozycji. Jestem przekonany, że dzięki jego znajomości branży oponiarskiej, bogatemu doświadczeniu i kompetencjom wprowadzimy nasz biznes na jeszcze wyższy poziom” – powiedział dr Piotr Zielak, Dyrektor Generalny Continental Opony Polska.

Dariusz Wójcik Continental Opony Polska

Dariusz Wójcik w Continental Opony Polska pracuje od ponad 17 lat. Swoją karierę w firmie rozpoczął jako przedstawiciel handlowy. Następnie odpowiadał za sprzedaż opon specjalistycznych. W dalszej kolejności objął stanowisko Dyrektora Marketingu. Od 2010 roku był odpowiedzialny za budowę i rozwój sieci serwisowej BestDrive. W ramach powierzonych mu obowiązków, wraz zespołem realizował różnorodne projekty związane m.in. z rozwojem sieci franczyzowych oraz z europejskim rynkiem e-commerce.

 

Nowy zastępca Dyrektora Generalnego ukończył Wyższą Szkołę Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie na kierunku Marketing. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Obecnie kończy studia Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Każdą wolną chwilę, poza pracą, poświęca swojej najbliższej rodzinie. Od wielu lat jego największą pasją jest tenis. Urlopy najchętniej spędza na stokach narciarskich.

 

Continental jest jednym z największych dostawców przemysłu motoryzacyjnego na świecie. Jako dostawca, m.in. układów hamulcowych, systemów i komponentów do układów napędowych i podwozi, elektroniki samochodowej, rozwiązań informacyjno-rozrywkowych oraz opon przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa jazdy i ochrony światowego klimatu.

Kontakt
Ewa Ostapczuk

PR & Marketing Communications Manager
Continental Opony Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16C
02-092 Warszawa

Informacje prasowe