Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

stage_image

Dla mediów

Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka już w ten weekend

08/06/2015

Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka już w ten weekend

Warszawa, 8 czerwca 2015 – Już w najbliższy weekend, 13-14 czerwca na stadionie Miejskim Legii w Warszawie, zostaną rozegrane III Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. To największe wydarzenie sportowe dla wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych z całego świata. Głównym sponsorem wydarzenia, nieprzerwanie od trzech lat, jest Continental, producent opon i wiodący dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej.

Rozgrywki zapowiadają się niezwykle emocjonująco, ponieważ swój udział w Mistrzostwach potwierdziły 32 drużyny z całego świata. Na warszawskiej murawie spotka się 320 zawodników m.in. z Turcji, Jordanii, Wietnamu, Niemiec, Hiszpanii, RPA i Kolumbii. 

II_Mistrzostwa_SWiata_Dzieci_z_Domow_Dziecka_w_Pilce_Noznej_2014 (2)

Poza rywalizacją o tytuł najlepszej na świecie drużyny futbolowej na fanów piłki nożnej czeka znacznie więcej atrakcji! Kibice będą mieli okazję obejrzeć mecz pokazowy Polska vs Reszta Świata. Na murawie pojawią się legendy polskiej i światowej piłki. Dariusz Dziekanowski, Cezary Kucharski, Jarosław Gilewicz, Jacek Krzynówek i Maciej Szczęsny zmierzą się z ekipą Reszty Świata, w której zagrają m.in: Frank Verlaat (Ajax Amsterdam), Siergiej Alejnikow (Juventus Turyn, srebrny medalista Euro 1988),  Aleksandar Vuković (Legia), a także Raimondo Marino (Lazio Rzym). 

Znakomity pomysł na niedzielne popołudnie!

Mistrzostwa Świata to nie tylko sportowe emocje, kibicowanie, ale przede wszystkim dobra zabawa na świeżym powietrzu, w gronie rodziny i najbliższych. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, a także koncert gwiazdy sceny muzycznej Margaret, która wykona swoje największe przeboje. 

Wsparcie Continental

Continental wspiera Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej już po raz trzeci. Ponadto firma od pięciu lat jest też głównym sponsorem lokalnych rozgrywek w naszym kraju i wpiera najlepsze drużyny piłkarskie złożone z wychowanków domów dziecka  z całej Polski.

Do udziału w Mistrzostwach zgłosiła się rekordowa liczba uczestników. Zachęcam wszystkich do przyjścia na stadion i kibicowania, nie tylko polskiej drużynie! Świętujcie z nami i dajcie się ponieść wyjątkowej atmosferze małego Mundialu! – komentuje Ewa Ostapczuk-Wasilewska, Media & Communication Manager Continental Opony Polska.

Jak co roku podczas Mistrzostw, każdy z uczestników będzie również mógł wziąć udział w specjalnej konkurencji – ContiTest – przygotowanej zarówno dla strzelców, jak i bramkarzy. Jej uczestnicy będą musieli wykazać się celnością, trafiając do ustawionej na boisku bramki przez zawieszone na niej opony Continental. Firma Continental przewidziała upominki dla wszystkich uczestników małego Mundialu oraz nagrody specjalne dla zwycięzców.

Wyjechani dla najlepszych

Ponadto drużyna Sternik Szczecin, tegoroczni Mistrzowie Polski, podczas niedzielnego finału otrzyma specjalną nagrodę dodatkową. Przez ostatnie dwa miesiące w ramach akcji „Wyjechani na weekend”, której partnerem jest Continental, zbierano fundusze na wsparcie najlepszych, młodych piłkarzy w Polsce.

Stadion zostanie otwarty dla kibiców 14 czerwca 2015 r (niedziela) od godziny 14:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Więcej informacji o Mistrzostwa na stronie: www.nadziejanamundial.pl

Kontakt
Ewa Ostapczuk Wasilewska

Media & Communication Manager 
Continental Opony Sp. z o.o.

Al. Krakowska 2a
02-284 Warszawa

Kontakt
Marta Zagożdżon

Account Director
Contrust Communication


+48605073929