Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

stage_image

Media Services

Futbolowa pasja napędzana niemiecką technologią

21/03/2017

Continental Opony Polska z pasją pomaga spełnić marzenia 400 młodych piłkarzy rywalizujących w Mistrzostwach Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. W tym roku dzieci pojadą na Mistrzostwa Europy UEFA Under-21, aby kibicować najlepszym zawodnikom poniżej 21 roku życia.

Polski oddział koncernu Continental, jako firma społecznie odpowiedzialna, pomaga najmłodszym rozwijać ich futbolowe pasje. Od 6 lat wspiera najlepsze drużyny piłkarskie złożone z podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych i jest głównym sponsorem Mistrzostw Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Ponadto jest również głównym sponsorem Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej, które rozgrywane są od 2013 roku w Warszawie. Do tej pory odbyło się 7 turniejów krajowych i 4 edycje Mistrzostw Świata, w których łącznie udział wzięło niemal 3000 dzieciaków z 30 krajów.

Wyświetlacz_Continental

Continental nagradza pasję

W tym roku, dzięki wsparciu Continental Opony Polska, 400 zawodników biorących udział w tegorocznych Mistrzostwach Polski Dzieci z Domów Dziecka będzie mogło na żywo obejrzeć zmagania piłkarzy, którzy zagrają w Mistrzostwach Europy UEFA Under-21. ,,Wierzymy, że dzięki takim akcjom dzieci uwierzą we własne siły oraz zrozumieją, że sportowa pasja i ciężka praca mogą zmienić ich życie. Będą mogli zobaczyć swoich idoli i poczuć atmosferę rywalizacji na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że nasza pasja do motoryzacji wspiera ich piłkarską pasję!” – powiedziała Ewa Ostapczuk–Wasilewska, Media & Communication Manager w Continental Opony Polska.

Mistrzostwa Europy UEFA Under-21 odbędą się w dniach 16-30 czerwca 2017 roku. Młode piłkarskie talenty będą rywalizować na stadionach w Bydgoszczy, Gdyni, Kielcach, Krakowie, Lublinie oraz Tychach. W Turnieju wezmą udział piłkarze urodzeni po 1 stycznia 1994 roku. To oznacza, że w składzie reprezentacji Polski mogą znaleźć się Arkadiusz Milik, Karol Linetty, Piotr Zieliński czy Bartosz Kapustka, którzy mają już status graczy pierwszej reprezentacji.

Kontakt
Ewa Ostapczuk

PR & Marketing Communications Manager
Continental Opony Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16C
02-092 Warszawa

Informacje prasowe

Używamy plików cookie w celu zapewnienia jak największego komfortu korzystania z naszej witryny internetowej. Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej lub zmienić ustawienia plików cookie w swojej przeglądarce.