Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

stage_image

Media Services

Dzieci z domów dziecka zagrają o tytuł Mistrza Polski!

19/04/2017

W ostatnią sobotę kwietnia, na bemowskim stadionie w Warszawie, zostaną rozegrane VIII Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej. Aż 400 podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych zawalczy o tytuł Mistrza Polski i prawo do reprezentowania naszego kraju w Mistrzostwach Świata, a także o atrakcyjne nagrody. Głównym sponsorem wydarzenia jest Continental Opony Polska, producent opon i wiodący dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej.

Partnerstwo_dla_Bezpieczenstwa_Drogowego


Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka to niezwykle emocjonujące wydarzenie, w którym do rywalizacji o tytuł najlepszej drużyny 2017 roku, już 29 kwietnia na boisku OSIR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 11 w Warszawie, stanie 400 piłkarzy z 40 domów dziecka z całej Polski. W turnieju biorą udział zawodnicy do 18 roku życia zarówno chłopcy, jak i dziewczyny, których z roku na rok jest coraz więcej – w  tegorocznym turnieju weźmie udział m.in. dziewczęca drużyna z placówki opiekuńczo-wychowawczej Olek w Lidzbarku.


wszyscy młodzi piłkarzy biorący udział w tegorocznym Turnieju otrzymają nagrodę specjalną ufundowaną przez Continental – pojadą na Mistrzostwa Europy UEFA Under-21, aby kibicować najlepszym zawodnikom poniżej 21 roku życia.

 

Jesteśmy dumni, że jako sponsor główny już od sześciu lat wspieramy Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka. Cieszymy się, że w tym roku wszyscy uczestnicy są zwycięzcami i wszyscy zobaczą mecze na światowym poziomie podczas Mistrzostw Europy UEFA dla młodych piłkarzy. Ta wyjątkowa inicjatywa i nasza pasja do motoryzacji pozwalają wspierać piłkarską pasję dzieci! – powiedziała Ewa Ostapczuk-Wasilewska, Event, Media & Communication Manager Continental Opony Polska.

 

Mistrzostwa Dzieci z Domów Dziecka są organizowane przez Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial”. To jedyna w swoim rodzaju inicjatywa pozwalająca spełniać marzenia dzieci, które ze względu na trudną sytuację materialną mają utrudniony start w dorosłe życie.

Kontakt
Ewa Ostapczuk

PR & Marketing Communications Manager
Continental Opony Polska Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16C
02-092 Warszawa

Informacje prasowe