Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

Conti Bladders

Conti Bladders

O nas

Start
image_video
Image

Dział Membran Wulkanizacyjnych

Założona w roku 1871 firma Continental posiada rozległą wiedzę dotyczącą technologii oponiarskich, a tym samym również wytwarzania membran wulkanizacyjnych stosowanych przy produkcji ogumienia.  

Dział Membran Wulkanizacyjnych powstał po to, by skoncentrować w jednym miejscu całe związane z procesem wulkanizacji doświadczenie i zasoby firmy rozproszone uprzednio po wielu obszarach korporacji, by jeszcze lepiej służyć naszym klientom na całym świecie.

Zapewniamy naszym klientom przewagę rynkową dostarczając im wysokiej jakości membrany do konfekcjonowania i wulkanizacji opon, po konkurencyjnych cenach.

Co roku produkujemy około 650,000 membran wykorzystywanych w zakładach naszych klientów na całym świecie. W naszych magazynach nieustannie przechowujemy około 65,000 membran gotowych do natychmiastowej dostawy.

Reagując na zapotrzebowanie klientów, opracowujemy nowe rozwiązania techniczne stosowane w membranach do konfekcjonowania i wulkanizacji opon, stosując przy tym metodę elementów skończonych (FEM) oraz pełen zakres możliwości badawczo-rozwojowych dostępnych w firmie Continental.

Stosując nasze produkty korzystają Państwo z naszego doświadczenia zebranego podczas produkcji 130 milionów opon, jakie powstają rocznie w zakładach firmy Continental.

Nasze fabryki produkujące membrany wulkanizacyjne znajdują się na trzech kontynentach, zaś zakłady oponiarskie na całym świecie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty oraz wsparcie techniczne możliwie jak najbardziej dostosowane do Państwa konkretnych potrzeb.

Zawsze blisko Ciebie - bez względu na to, gdzie jesteś.

Ogólnoświatowa baza produkcyjna

Poniżej przedstawiamy informacje o naszych zakładach produkcyjnych.

Worldmap Manufacturing Sites

Mocne strony

 • Dział Membran Wulkanizacyjnych (Conti Bladders) jest niezależną organizacją działającą w ramach Continental Corporation, który zajmuje się tylko i wyłącznie projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą membran wulkanizacyjnych.
 • W pracach badawczo-rozwojowych prowadzonych w ramach Działu Membran Wulkanizacyjnych wykorzystujemy wszystkie zasoby firmy Continental.
 • Projektowanie produktów dostosowanych do potrzeb konkretnego klienta
 • Bogate doświadczenie w stosowaniu membran, zdobyte zarówno w zakładach Continental, jak i u klientów na całym świecie
 • Wysoki poziom wsparcia technicznego i logistycznego oferowanego klientom
 • Globalna baza produkcyjna i serwisowa
 • Poziom zapasów wystarczających do realizacji dostaw just-in-time
 • Trwała i elastyczna mieszanka
 • Kontur membrany dostosowany do profilu opony
 • Struktura wewnętrzna zapobiegająca powstawaniu pęcherzy powietrza
 • Trwałość i prostota użytkowania

Używamy plików cookie w celu zapewnienia jak największego komfortu korzystania z naszej witryny internetowej. Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej lub zmienić ustawienia plików cookie w swojej przeglądarce.