Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

Conti Bladders

Conti Bladders

News

tire-tech-expo-2015

Dział Conti Bladders był obecny na targach Tire Technology EXPO

Podobnie jak w ubiegłych latach, Dział Membran Wulkanizacyjnych firmy Continental (Conti Bladders) weźmie udział w targach ITEC, które odbędą się  w Akron w stanie Ohio w dniach 13-15 września 2016 r. Zachęcamy do odwiedzenia nas na stoisku 218, na którym będzie można zapoznać się z informacyjnymi materiałami filmowymi, próbkami naszych produktów oraz uzyskać wszelkie informacje dotyczące najnowszych wydarzeń.

 

Czekamy na Państwa z niecierpliwością!

Logo_TTEXPO_2016

Tire Tech EXPO 2016

Podobnie jak w poprzednich latach, również w tym roku Dział Membran Wulkanizacyjnych (Conti Bladders) będzie uczestniczył w targach Tire Tech EXPO Show 2016. Zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku 4028 w Hanowerze - rodzinnym mieście naszej firmy.

Czekamy na Państwa z niecierpliwością!

tyre_and_rubber_indonesia_2015_img

Tyre & Rubber INDONESIA 2015

Dział Membran Wulkanizacyjnych firmy Continental (Cont Bladders) jest działającym na całym świecie dostawcą membran do wulkanizacji i konfekcjonowania, mieszanek gumowych, opasań stalowych i tekstylnych oraz materiałów do bieżnikowania ogumienia. Nasze produkty są projektowane i wytwarzane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

Oferujemy wysokiej jakości produkty i usługi po konkurencyjnych cenach. Jesteśmy przekonani, że porównanie ich parametrów roboczych oraz kosztów produkcji w przeliczeniu na cykl pracy będzie wystarczającym dowodem ich wyjątkowo wysokiej wartości.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku B1C4-02 w marcu 2015 r.

Używamy plików cookie w celu zapewnienia jak największego komfortu korzystania z naszej witryny internetowej. Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej lub zmienić ustawienia plików cookie w swojej przeglądarce.