Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

Continental jest jednym z czołowych liderów światowej produkcji opon.

O firmie

Continental jest jednym z czołowych liderów światowej produkcji opon

Założone w roku 1871 przedsiębiorstwo Continental jest wielonarodowościowym koncernem, którego działalność polega na produkcji bezpiecznych, wydajnych i nastawionych na osiągi opon do samochodów osobowych, pojazdów użytkowych oraz jednośladów. Jesteśmy jedną z firm wiodących pod względem opracowywania technologii oraz wytwarzania opon i dysponujemy szeroką gamą produktów przeznaczonych do stosowania w różnych warunkach i do różnych celów. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w badania i rozwój marka Continental wnosi znaczący wkład w mobilność i jej aspekty odnoszące się do bezpieczeństwa, opłacalności i przyjazności dla środowiska.

Opony Continental

Opony Continental

Pracujemy nad mobilnością, która będzie czystsza, bezpieczniejsza, bardziej inteligentna i opłacalna dla każdego.

Czytaj więcej

Historia

Ponad 145 lat innowacji i postępu.

Czytaj więcej

Kontakt

Sponsoring i partnerstwa

Continental and adidas #GetYourGrip

Continental jest kluczowym partnerem i sponsorem wielu prestiżowych światowych imprez i marek.

Czytaj więcej

Pokolenie Zero

New content item

Trudno dziś sobie wyobrazić poczucie komfortu i bezpieczeństwa, jakie może dawać wyeliminowanie wszelkich zagrożeń na drodze. Od ponad 140 lat w Continental dążymy do całkowitego wyeliminowania wypadków drogowych poprzez opracowywanie oraz dostarczanie zaawansowanych technologicznie opon i rozwiązań dla motoryzacji. 

Czytaj więcej

Końcowe odliczanie

Vision Zero

Continental jest pionierem bezpieczeństwa na drodze od ponad 140 lat. Dziś przenosi swoje działania w zakresie bezpieczeństwa na wyższy poziom: prezentując Wizję Zero.

Czytaj więcej