Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

stage_image1_lg

O firmie

Opony rowerowe

Niemiecka technika od 1871

New content item

Ponad stuletnie doświadczenie w opracowywaniu i produkcji opon rowerowych uczyniło Continental wyjątkową firmą swojej branży.

Continental jest jedynym niemieckim producentem opon rowerowych, który wytwarza swoje opony w Niemczech. Świadomość tego faktu stanowi dla naszych inżynierów i wszystkich zaangażowanych w proces produkcji potężną zachętę do nieustannego wprowadzania kolejnych innowacji.

W naszym ośrodku technologiczno-rozwojowym w Korbach bez przerwy rozwijamy nasze rewolucyjne technologie stosowane w sporcie wyczynowym, takie jak bezkonkurencyjna mieszanka Black Chili czy jedyny w swoim rodzaju podkład opony zapobiegający jej przebiciu Vectran™.

Te technologie wymagają zaawansowanych procesów, by zapewnić naszą legendarną jakość produktu końcowego, dlatego te innowacje, jak również technologia ProTection and RaceSport do opon MTB, mogą powstawać tylko w naszym niemieckim zakładzie – „Wykonano ręcznie w Niemczech”.    

W celu zaoferowania najlepszej opony do każdego zastosowania bazujemy w takim samym stopniu na opiniach naszych profesjonalnych zawodników, kolarzy-amatorów, jak i osób na co dzień poruszających się na rowerach.

Jako globalny gracz Continental posiada również zaawansowane technologicznie zakłady produkcyjne za granicą, gdzie opony Continental są wytwarzane z równie wielką dbałością i poświęceniem. Jedna rzecz łączy wszystkie opony rowerowe Continental — są one opracowywane w ośrodku technologicznym w Korbach w Niemczech, w którym przechodzą także surową kontrolę.

Za dotyczącym naszych produktów i technologii sformułowaniem „Wykonano ręcznie w Niemczech” kryje się całe nasze zaangażowanie.

Miłego korzystania z produktów firmy Continental! Nasz zespół ciężko dla Was pracuje!

New content item


Używamy plików cookie w celu zapewnienia jak największego komfortu korzystania z naszej witryny internetowej. Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej lub zmienić ustawienia plików cookie w swojej przeglądarce.