Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

stage_image1_lg

Dlaczego Continental

Perfekcyjne hamowanie

To co motywuje nas do działania najsilniej, to ciekawość.

dd2_1847_adac_fsz_styrofoam_wall_rolling_resistance_08_2007_boedeker

Continental zna ulice świata i wie jak skutecznie na nich hamować. Każdego dnia rozwijamy naszą innowacyjność czerpiąc z pasji i wieloletniego doświadczenia. Wykorzystując do produkcji wyłącznie materiały najwyższej jakości, każdym nowym produktem wyznaczamy standardy.

 

W jaki sposób? Poprzez wykorzystanie wiedzy o innowacjach w każdym nowym produkcie: nasze opony o wysokich parametrach ułatwiają nam opracowywanie bardziej bezpiecznych bieżników do codziennej eksploatacji. Rozwiązania wykorzystane w oponie Conti.eContact™ w przyszłości pomogą zwykłym samochodom oszczędzać paliwo. Technologia ContiSeal™ trafiła z deski kreślarskiej na drogę w postaci opony, której nic nie powstrzyma. To tylko kilka przykładów potwierdzających, że Continental jest jednym z liderów w dziedzinie hamowania.

 

A powód jest tylko jeden: nieustannie prowadzimy prace badawcze. 

Używamy plików cookie w celu zapewnienia jak największego komfortu korzystania z naszej witryny internetowej. Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej lub zmienić ustawienia plików cookie w swojej przeglądarce.