Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

stage_image1_lg

Dlaczego Continental

Eksperci w dziedzinie motoryzacji

Patrzymy w przyszłość

Od roku 1995 firma Continental opracowuje kluczowe technologie umożliwiające bezpieczniejszą i wygodniejszą jazdę. Teraz to my kształtujemy przyszłość motoryzacji.

Continental Automotive Group jest jednym z największych na świecie dostawców części motoryzacyjnych. Firma zatrudnia ponad 87 tysięcy pracowników w przeszło 170 lokalizacjach, którzy opracowują unikalne rozwiązania sięgające od opon po zaawansowane systemy bezpieczeństwa, mając na celu jedno i to samo – by uczynić mobilność bezpieczną, pewną i wzajemnie powiązaną. Samochody stają się coraz bardziej „inteligentne”, co my wykorzystujemy podczas ścisłej współpracy w trzech obszarach: Chassis & Safety (podwozie i bezpieczeństwo), Powertrain (napęd) oraz Interior (wnętrze). Continental zajmuje się wszystkim, co związane jest z prowadzeniem samochodu – od czynnego i biernego bezpieczeństwa po zarządzanie danymi oraz paliwem.

Używamy plików cookie w celu zapewnienia jak największego komfortu korzystania z naszej witryny internetowej. Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej lub zmienić ustawienia plików cookie w swojej przeglądarce.