Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

stage_image1_lg

Dlaczego Continental

Dlaczego Continental

Naszym celem jest perfekcja.

Image

Od czasu założenia Continental w 1871 roku, eksperci firmy stale doskonalą rozwiazania służące zapewnieniu bezpieczeństwa na drogach. Poczynając od pierwszej na świecie bieżnikowanej opony, a kończąc na wizjonerskim systemie e.Contact i innowacjach w dziedzinie bezpieczeństwa. Od ponad 140 lat nieustannie gromadzimy doświadczenie w kwestiach takich jak mobilność i transport.

Kiedy czytasz ten tekst, ponad 200 tysięcy wysoko wykwalifikowanych pracowników w 53 krajach pracuje nad celem, który sobie wyznaczyliśmy. 

Dowiedz się, dlaczego Continental to właściwy wybór dla twojego samochodu:

Niezależne testy opon

Image

Podczas tworzenia naszych wysokiej jakości opon bierzemy pod uwagę każdy możliwy czynnik wpływający na bezpieczeństwo i osiągi. 

Czytaj więcej

Continental ponad 700 razy na szczycie testów opon

Continental ponad 700 razy na szczycie testów opon

Opony Continental zdobyły najwyższe noty w ponad 700 testach i niezmiennie od dekady są najwyżej ocenianymi oponami letnimi oraz zimowymi we wszelkich rankingach!

Czytaj więcej

Pierwsze wyposażenie

Image

Producenci samochodów korzystają wyłącznie z opon z najwyższej półki, które są w stanie sprostać najwyższym wymogom jakościowym.

Czytaj więcej

Wspólne działania z myślą o bezpieczeństwie

Fotografia_8

W Continental od lat za priorytet swojej działalności uznajemy poprawę bezpieczeństwa na drogach. Naszą strategię działania w tym obszarze zawarliśmy w Wizji Zero, która zakłada całkowite wyeliminowanie poszkodowanych, ofiar śmiertelnych i wypadków drogowych.


Czytaj więcej

Gwarancja

Image

Your Tire – Your Satisfaction

Czytaj więcej

Perfekcyjne hamowanie

Image

Continental zna ulice świata i wie jak na nich hamować.

Czytaj więcej

Niemiecka technologia

Image

Dlatego podczas pracy nad każdym nowym produktem Continental czerpie ze swoich bogatych tradycji.

Czytaj więcej

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Image

Zanim jakakolwiek innowacja firmy Continental trafi do produkcji, przechodzi etap intensywnych testów.

Czytaj więcej

Eksperci w dziedzinie motoryzacji

Image

Od roku 1995 firma Continental opracowuje kluczowe technologie umożliwiające bezpieczniejszą i wygodniejszą jazdę. Teraz to my kształtujemy przyszłość motoryzacji.

Czytaj więcej

Instrukcja bezpiecznego montażu opon

Tire Mounting Safety Instruction

Instrukcja bezpiecznego montażu opon jest obowiązująca dla wszystkich marek koncernu Continental oraz nie jest stworzona celem szkolenia z procedury montażu opon.

Czytaj więcej

Używamy plików cookie w celu zapewnienia jak największego komfortu korzystania z naszej witryny internetowej. Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej lub zmienić ustawienia plików cookie w swojej przeglądarce.