Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

stage_image1_lg

Dlaczego Continental

Dlaczego Continental

Naszym celem jest perfekcja.

Image

Od czasu założenia Continental w 1871 roku, eksperci firmy stale doskonalą rozwiazania służące zapewnieniu bezpieczeństwa na drogach. Poczynając od pierwszej na świecie bieżnikowanej opony, a kończąc na wizjonerskim systemie e.Contact i innowacjach w dziedzinie bezpieczeństwa. Od ponad 140 lat nieustannie gromadzimy doświadczenie w kwestiach takich jak mobilność i transport.

Kiedy czytasz ten tekst, ponad 200 tysięcy wysoko wykwalifikowanych pracowników w 53 krajach pracuje nad celem, który sobie wyznaczyliśmy. 

Dowiedz się, dlaczego Continental to właściwy wybór dla twojego samochodu:

Niezależne testy opon

Image

Podczas tworzenia naszych wysokiej jakości opon bierzemy pod uwagę każdy możliwy czynnik wpływający na bezpieczeństwo i osiągi. 

Czytaj więcej

Continental ponad 700 razy na szczycie testów opon

Continental ponad 700 razy na szczycie testów opon

Opony Continental zdobyły najwyższe noty w ponad 700 testach i niezmiennie od dekady są najwyżej ocenianymi oponami letnimi oraz zimowymi we wszelkich rankingach!

Czytaj więcej

Pierwsze wyposażenie

Image

Producenci samochodów korzystają wyłącznie z opon z najwyższej półki, które są w stanie sprostać najwyższym wymogom jakościowym.

Czytaj więcej

Wspólne działania z myślą o bezpieczeństwie

Fotografia_8

W Continental od lat za priorytet swojej działalności uznajemy poprawę bezpieczeństwa na drogach. Naszą strategię działania w tym obszarze zawarliśmy w Wizji Zero, która zakłada całkowite wyeliminowanie poszkodowanych, ofiar śmiertelnych i wypadków drogowych.


Czytaj więcej

Gwarancja

Image

Your Tire – Your Satisfaction

Czytaj więcej

Perfekcyjne hamowanie

Image

Continental zna ulice świata i wie jak na nich hamować.

Czytaj więcej

Niemiecka technologia

Image

Dlatego podczas pracy nad każdym nowym produktem Continental czerpie ze swoich bogatych tradycji.

Czytaj więcej

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Image

Zanim jakakolwiek innowacja firmy Continental trafi do produkcji, przechodzi etap intensywnych testów.

Czytaj więcej

Eksperci w dziedzinie motoryzacji

Image

Od roku 1995 firma Continental opracowuje kluczowe technologie umożliwiające bezpieczniejszą i wygodniejszą jazdę. Teraz to my kształtujemy przyszłość motoryzacji.

Czytaj więcej

Używamy plików cookie w celu zapewnienia jak największego komfortu korzystania z naszej witryny internetowej. Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej lub zmienić ustawienia plików cookie w swojej przeglądarce.