Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

Beyond the extreme

Continental przenosi konstruowanie opon poza granice

Twoim osobistym przewodnikiem po świecie Extreme E jest Mikaela Åhlin-Kottulinsky, profesjonalny kierowca wyścigowy, który rozbija szklany sufit w sportach motorowych. Obejrzyj serię krótkich filmików z jej udziałem ukazującą kulisy najbardziej ekscytujących innowacji w najbardziej rewolucyjnych wyścigach.

Mikaela jest pierwszą kobietą, która wygrała wyścig w serii VW Scirocco R-Cup w 2014 roku i pierwszą, która zwyciężyła w jednej z eliminacji mistrzostw samochodów turystycznych w Szwecji w 2018 roku. Niedawno rozpoczęła sezon 2019 TCR Scandinavia Touring Championship od zwycięstwa w inauguracyjnym wyścigu i zajęcia od razu pierwszego pola startowego, co dotąd nie udało się żadnej kobiecie.

Zobacz, jak Mikaela rozmawia z kilkoma pełnymi pasji specjalistami przygotowującymi nowy rodzaj opony na potrzeby Extreme E, a jednocześnie przedstawia w skrócie niektóre zasady i technologie tej wyjątkowej serii wyścigów.

Pozostań z nami, by zobaczyć również jak na torach testowych firmy Continental testuje opony UHP, w które wyposażone są w pełni elektryczne SUV-y startujące w serii Extreme E. Wspólnie z Mikaelą będziecie wśród pierwszych osób, które doświadczą najdoskonalszych i najbardziej innowacyjnych technologii opon Continental.

Poznaj Beyond the Extreme

Premiera: Beyond the Extreme

Poznaj szwedzką gwiazdę wyścigów Mikaelę Åhlin-Kottulinsky, oficjalnego kierowcę testowego firmy Continental w ramach projektu Extreme E

Czytaj więcej

Beyond the Extreme: Opracowywanie opon 1

Co sprawia, że opona Continental radzi sobie w najbardziej ekstremalnych miejscach na świecie? Wszystko wyjaśnia konstruktor opon Anuj Jain!

Czytaj więcej