Opony do samochodów osobowych/Van/4x4

Continental ciekawostki rower

Ciekawostki

Ciekawostki Continental

Continental prezentuje, ciekawostki o bieganiu, jeździe na rowerze, Extreme E, Mobilności Przyszłości, Technologii i Innowacji oraz projektach specjalnych. 

Ciekawostki

Bieganie

Nasze opony i podeszwy butów do biegania potrzebują bezpiecznego kontaktu z podłożem. Przekonaj się, dzięki czemu nasza guma daje tak dobre wyniki sportowcom.

Czytaj więcej

Rower

Ty jedziesz, my dbamy o bezpieczeństwo na drodze!

Jako czołowy dostawca w branży motoryzacyjnej od ponad 140 lat Continental dba o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg

Czytaj więcej

Extreme E

Continental jest partnerem założycielem Extreme E

Continental jest partnerem założycielem Extreme E, nowej serii wyścigów wyznaczającej nowe cele w dziedzinie osiągów i bezpieczeństwa eMobilności.

Czytaj więcej

Przyszłość mobilności

Przygotuj się na elektryczną przyszłość

E-mobilność polega na elektryzowaniu i rozwijaniu każdego aspektu pojazdu, a także na opracowywaniu innowacyjnych wspólnych i autonomicznych rozwiązań w zakresie prowadzenia pojazdu.

Czytaj więcej

UHP

Wyróżnij się z tłumu, uwaydatnij to, co najlepsze w Twoim samochodzie. Coraz więcej właścicieli samochodów zajmuje się tunningiem swoich samochodów.

Czytaj więcej

Technologie przyszłości

Producenci samochodów opracowują coraz bardziej innowacyjne i zrównoważone materiały samochodowe

Producenci samochodów wprowadzają zrównoważone zmiany, proponując alternatywne, ekologiczne materiały, które są przyjazne dla środowiska, ale nie idą na kompromis w kwestii jakości.

Czytaj więcej

Projekty specjalne

Opony Continental były podstawowym wyposażeniem, wielu samochodów na przestrzeni lat, dzięki czemu firma tworzyła historię motoryzacji. Seria graficzna jest hołdem dla bogatej historii kultowych samochodów.

Czytaj więcej